Wpis z mikrobloga

Jaka gra była dla was niespodziewanym zaskoczeniem ja od siebie dam Half-Life. Niedawno rozdawali jedynkę za darmo to dopisałem sobie ją do konta i uznałem, że kiedy nie będę miał weny na nic innego to wtedy przejdę, ten moment szybko nadszedł i przeszedłem jedynkę potem dwójkę łącznie z oboma dodatkami potem blue shifta i na koniec opposing force i powiem, że ta seria stała się jedną z moim ulubionych
#gry #pcmasterrace #steam #halflife #staregry
Hanlan - Jaka gra była dla was niespodziewanym zaskoczeniem ja od siebie dam Half-Lif...

źródło: download

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Hanlan: Sniper Elite 5. Nie spodziewałem się świetnego sandboxa z elementami skradanki, gry gdzie można w bardzo różne sposoby podejść do rozwiązania problemu. Podobnie jak w tych nowych Hitmanach.
  • Odpowiedz
@Hanlan: do tego to chyba jedyna gra warta uwagi na VR mimo że HL Alice wyszła 4 lata temu Szkoda że VR jest tak zlewany przez twórców bo chciałbym czasem w coś dobrego zagrać a nie tylko xhamster VR
  • Odpowiedz
@Hanlan: System Shock 1 (Enhanced Edition). Miałem czekać na remake, ale była kolejna obsuwa premiery, a Enhanced Edition akurat było na promce za 5 zeta. Myślałem, że pogram 1-2h, zobaczyć jak to kiedyś było i odpuszczę sobie, a wyszło, że przeszedłem całość w jakieś 5 dni. Gra ma niesamowitą atmosferę, na grafikę szybko przestałem zwracać uwagę, do tego nie spodziewałem się, że tyle rozwiązań (np wychylanie się zza rogu) było już
  • Odpowiedz
@Hanlan: Star Wars Republic Commando. Podchodziłem do tego bez żadnych oczekiwań bo nie jestem fanem SW a gra okazała się pozytywnym zaskoczeniem, że z 3 razy przeszedłem w sumie. Produkcja z 2005 ale zagrałem dopiero jakoś w 2015, pomimo starej daty gameplay dobrze się zestarzał. Muzyka i klimat świetna.
  • Odpowiedz
@over9000: Ja przeszedłem już remake-a, ale tak mi się spodobało że później wziąłem się za dwójkę która też ma już dosyć archaiczną grafikę ale mogę równie polecić jak jedynkę. Niesamowity klimat i fajne immersive simowe mechaniki.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hanlan trochę z nowszych: Ghost of Tsushima. Grę kupiłem razem z PS5, ale leżała na półce długi czas. Spontanicznie kiedyś sobie o niej przypomniałem i wsiąkłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@scriptkitty: za SS2 zabrałem się zaraz po SS1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż moje pierwsze podejście do SS2 było w okolicach roku 2000, tylko że wtedy zupełnie nie ogarniałem tej gry. Teraz czekam na SS2 Enhanced Edition żeby przejść jeszcze raz
  • Odpowiedz
@Hanlan: niedawno ograłem nowe części Resident Evil i mega mi się podobało. Co do Half-Life, to rok temu ograłem jedynkę, dwójkę i epizody, i również wskoczyło do jakiegoś sentymentalnego topu.
  • Odpowiedz
@Hanlan: to mam dobrą wiadomość. Jest sporo modów w tym takich stworzonych przez twórców.
Do HL1 jest mod Half-Life: C.A.G.E.D. Czyli mod zrobiony przez jednego z deweloperów.
https://youtu.be/YAH4sof8IeI?si=h-Cf_JYcUGbOk4Ff
Do HL2 są całe kampanie np z perspektywy zołnierza combinatu.
Do tego odbudowane porzucone lub anulowane projekty typu Half Life ep.4 lub Haf Life 2 beta

Warto tutaj polecic kanał / strone / społeczność
https://www.youtube.com/@LambdaGeneration
  • Odpowiedz
@Hanlan dark soulsy, z 10 lat temu pierwszy raz zagrałem i się odbiłem, po kilku latach drugie podejście i uważam, że to najlepsza seria jaka kiedykolwiek powstała, przywróciła mi fun z grania, jaki był za dzieciaka
  • Odpowiedz