Wpis z mikrobloga

#hotelparadise wczoraj natrafiłam na live Dominiki z Bartkiem i słuchacie jaki hit. Judaszyca obiecała każdemu kto za nią stanie po 1k, a oskar przed finałem chodzil i namawiał, żeby głosowali na Judaszy. Dominika też, powiedziała że to jak zagłosują musieli napisać wcześniej na karteczce to tak z ciekawostek

Piosenka do HP9 jest już nagrana. Kojarzycie czy ktoś na insta chwalił się jakaś tajemniczą wizyta w Warszawie ?
  • 39
  • Odpowiedz
  • 22
@Amikamamy Dominika tak powiedziała wprost, że Agnieszka dala każdemu kto za nią staną 1k. Bartek odpowiexzial, że tak wiedział o tym i szkoda że na pandorze nie obiecal kazdemu po 2k to Michał na pewno by się skusił.

Tylko nie wiem, czy ona im to obiecała już w programie czy po prostu tak się chciała oddzwieczyc po finale
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: musiała przed, tym bardziej, że bratek z tego co piszesz o tym wiedział, skoro mógł na Pandorze zaproponować 2 tysie. Swoją drogą patrzcie jaka z Judaszycy szuja, od początku liczyła głosy i już na bank wcześniej mówiła o stawaniu za nią na finale.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: mnie też by nie zdziwiła ta obietnica ;) zdziwiłoby mnie:
- jej dotrzymanie
- i to, że ktoś zmieniłby zdanie i faktycznie się sprzedał za ten pieniądz.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: to że na finale musieli wcześniej zadeklarować produkcji swój wybór oczywiste. W ten sposób ustawili ich tak, żeby do końca była równowaga i emocje do samego końca. Z mojego punktu widzenia jest to całkiem ok:)
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: wow. Powinno być o tym głośno w mediach i już na amen powinna być cancelled w internecie. Co za oszustka. Zgłosiłam jej konto na insta jako „scam lub oszustwo” polecam każdemu zrobic tak samo
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: Obiecała będąc w hotelu a później jakiś uczestnik, który odpadł specjalnie o tym nawet przypominał!
Janek na ig, też kiedyś napisał, że był przez kogoś namawiany... o Oskarze też słyszałam i nie zdziwiłam się, bo on nawet w programie powiedział, że wkurza go to jak Bartek z Adą wygrywają xd
Najpierw wmawiał Domi, że Kuba pewnie zły, bo sam chciał zostać a później zrobił Emi pranie mózgu, bo nie miała
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: teraz ten jej rzut nabiera nowego sensu, policzyła ile osób za nią stanęło, wykalkulowala, że jak wygra 50k i da po 1k każdemu kto na nia glosowal, to niewiele jej zostanie. Wiec rzucila, wzięła całość Jędrkowi tyle co na nowe ubranka, to przynajmniej cos jej zostalo.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: Ciekawe jak to tak naprawdę było. Po tym jak ludzie za nią stanęli mówiła do dziewczyn, ze mają u niej masaż. To było normalnie w odcinku. Ciekawe, czy faktycznie obiecywała kasę.
Bartek nie ma co teraz fukać, jeśli o tym wiedział. Mógł się targowac z uczestnikami xD
Chytry dwa razy traci.
  • Odpowiedz