Wpis z mikrobloga

#hotelparadise wczoraj natrafiłam na live Dominiki z Bartkiem i słuchacie jaki hit. Judaszyca obiecała każdemu kto za nią stanie po 1k, a oskar przed finałem chodzil i namawiał, żeby głosowali na Judaszy. Dominika też, powiedziała że to jak zagłosują musieli napisać wcześniej na karteczce to tak z ciekawostek

Piosenka do HP9 jest już nagrana. Kojarzycie czy ktoś na insta chwalił się jakaś tajemniczą wizyta w Warszawie ?
  • 39
  • Odpowiedz
@eliza-koper: nie, bo to jest nazywanie rzeczy po imieniu - oszustwo to oszustwo. A to jest oszustka. Tak samo jak z konkurencja gdzie nagabywała każdego żeby zagłosował na nią i jhędhka ze najlepiej zatańczyli XDD
  • Odpowiedz
@eliza-koper: na tym live o tych pieniądzach to akurat powiedziała Dominika a nie Bartek, mówiła też, że po finale w busie czuła się jak zdrajca wśród tych uczestników, którzy głosowali na Agę, taka wygenerowali atmosfere
  • Odpowiedz
@mimi410: dziwne to wszystko, ale skoro produkcja nie miała nic przeciw, to tak można. Szkoda, bo wypaczy to za którymś razem całą grę, gdy ludzie zaczną się dogadywać na kasę juz wcześniej i na szerszą skalę.
  • Odpowiedz
@mimi410: przeleciałam interakcje Dominiki z Agą na ig. Lajkowanie ze strony Domi, komentarze z podziękowaniami. Wszystko to mało spójne. Myślałam, że ktoś zadal pod postem Domi pytanie o tego tysiaka, ale cisza.

Trzeba przyznać uczestnikom tej edycji, ze w przeciwieństwie do poprzednich, gdy ludzie cedziła słowa przez zaciśnięte zeby, ci odważnie sobie poczynają w osądach i przytykach.
  • Odpowiedz
@eliza-koper: wczoraj też Bartek na tym live mówił z kim ma kontakt a z kim nie, wypowiadał się o Agnieszce, że nie wie czy jej może ufać, bo jest graczem i on nie chce takich ludzi w życiu dlatego dał jej unfollow a dzisiaj znowu ją obserwuje 😂
  • Odpowiedz
@Wouowina: Agnieszka powiedziała w hotelu, że jak ktoś na nią zagłosuję, to dostanie od niej 1000zł a jakiś uczestnik po odpadnięciu specjalnie o tym innym przypominał.
No i jeszcze Janek na ig, też kiedyś napisał, że był przez kogoś namawiany, ale nie podał przez kogo, możliwe, że też przez Oskara, ale jak nie powie, to się nie dowiemy
  • Odpowiedz
@eliza-koper: no faktycznie absolutnie nie ma związku między profilem który jest odzwierciedleniem jej osoby w internecie, do jej poczynań, wcale. To tak jakby obserwować putina jeśli miałby ig, bo przecież co ma instagram do jego czynów w realnym świecie XDD
Pomijajac już fakt ze ma oszukane, kupione follow:)
  • Odpowiedz