Wpis z mikrobloga

@Wykopes: jak byłem mały, to tańczyłem w zespole tanecznym, recytowałem wiersze, byłem bardzo kreatywny i bawiłem się czasem lalkami z siostrą, ale nikt nie próbował mi wmówić, że jestem dziewczynką. I bardzo ku#wa dobrze, bo jestem facetem, a dzieci miewają różne, niezdiagnozowane problemy i nie można szukać na siłę odpowiedzi na każde pytanie (°°
  • Odpowiedz
  • 4
@Wykopes
"postępowi i tolerancyjni" - to, że ktoś dorosły lubi rzeczy i zachowania stereotypowo przypisywany dla drugiej płci nie może być podstawą do używania wobec tej osoby zamków on ona bo może to urazić tą osobę, każdy ma prawo być kim chce i nie musimy oceniać nikogo na podstawie wyglądu lub zachowania

Postępowi i tolerancyjni kiedy dziecko przejawia cechy stereotywlpowe dla drugiej płci - operacja zmiany płci to jedyne wyjście
  • Odpowiedz
jak byłem mały, to tańczyłem w zespole tanecznym, recytowałem wiersze, byłem bardzo kreatywny i bawiłem się czasem lalkami z siostrą, ale nikt nie próbował mi wmówić, że jestem dziewczynką.


@missioncritical: nikt ci nie wmawiał, że jesteś dziewczynką, to skończyłeś na wykopie
  • Odpowiedz
@missioncritical: a kto szuka #!$%@? na siłę? Nikt nie mowi, zeby transplciowosc u dzieci nie była diagnozowana przez specjalistów. Macie zwyczajnie fobiczne urojenia. Masa terapii moze bardzo zaszkodzić pacjentom, a jakoś tylko o to macie ból dupy
  • Odpowiedz
nikt ci nie wmawiał, że jesteś dziewczynką, to skończyłeś na wykopie


@bartton: ja jeszcze nie skończyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a kto szuka #!$%@? na siłę?


@szybki_zuk: dosłownie babka z powyższego zrzutu ekranu. Polecają jej tam odpowiedniego lekarza, który być może podejdzie z tezą do problemu jej dziecka.

Masa terapii moze bardzo zaszkodzić pacjentom, a jakoś tylko o to macie ból dupy


@szybki_zuk: jacy wy?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk studiuję medycynę i miałem to na seksulogii

Nawet dostałem mocny ochrzan od asystentki gdy na prezentacji wstawiłem kryteria diagnostyczne sprzed 15 lat w Psychiatrii Polskiej i zestawiłem je z dzisiejszymi wytycznymi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Usunęli nawet tzw 'test życia' czyli możesz sobie zmienic plec w 15min, za 400zł za wizyte prywatną ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: zależy co rozumiesz przez na żądanie, jeśli po prostu powiesz że czujesz się innej płci powtarzając formułki ze stron internetowych to mogą ci przepisać z ręki

Spotkałeś się może z wypowiedzią największego polskiego seksuologa Prof Lwa Starowicza, że w obecnej medycynie istnieje 'sekta krzywdząca dzieci wciskająca im trancyzję'?
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon:

największego polskiego seksuologa Prof Lwa Starowicza, że w obecnej medycynie istnieje 'sekta krzywdząca dzieci wciskająca im trancyzję'?


@Towarzysz_Pawulon: O #!$%@? xD Widzę, że moge z czystym sumieniem skonczyc dyskusję, bo nastąpiło samozaoranie. Szkoda, że niedługo pewnie z desek, bo może za x lat przeprosiłby tak jak za wcześniejsze szkodzenie osobom homoseksualnym
#!$%@? z badaniami i stanowiskami poważnych organizacji. Lew Starowicz mówi to co ci pasuje pod teze wiec pora
  • Odpowiedz
@szybki_zuk ? XD podałem ci przykład jełopie na to że są duże głosy sprzeciwu wobec obecnych trendów w tych kwestiach

Te same 'poważne organizacje' głosiły też potrzebę dopuszczenia mężyczn do kobiecych sportów również bez żadnych badań gdyż nie mają oni przewagi

Czy facet nie ma przewagi fizycznej nad kobietą dopowiedz już sobie sam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz