Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara #bog

Nie mozna do wszystkiego tak na powaznie podchodzic:
https://www.youtube.com/watch?v=2Eqo3JT3PI0

Jak to mowil moj kolega z Niemiec Jochen (Joachim) - "Ende im Gelande"

LOL XD

Teraz tak, jak juz staniemy ramie w ramie, to nie wolno sie zawahac.
Tylko do przodu, za wszelka cene.

To sa prawidla wojny, my tego nie wybieramy, to jest zapisane w takich miejsach, ze nawet o tym nie snimy.

Wiecie, moja najblizsza rodzina mnie przyuczyla, zeby zrobic ze mnie mentalna "ku*we" - dlatego oni wszyscy musza zginac, ale w swoim czasie.
Jezusa trzeba sie wyrzec, zaprzec, to jest "ku*wa na krzyzu" - jeszcze raz doklanie przemyslcie to, co tutaj wiele razy przedstawialem i jaka jest prawda.
Bog was testowal, uwazam (ale nie jestem Jahwe!), ze zrobiliscie wszystko zle - to oznacza was koniec.

Ale ja nie znam calej prawdy, wiec spokojnie poczekajmy.

Sebastian Tyszler
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@xdTM: Dziekuje ze odpisales mi! Ale powiedz mi, czy wg twojej wiedzy on normalnie byl homoseksualna prostytuka w Nazaret / Jerozolimie? Czy jak juz go zlapali, to jaki zolnierz cesarstwa rzymskiego go wycwelowal? Czy moze wiedza starozytna jest inna, a to tylko taki symbol dali mezczyzny w srednim wieku na obrazek, a chodzi o zupelnie cos innego? Czy to moze byla zwyczajnie biologiczna kobieta i potem przeinaczono? Jak sadzisz? Moge cie
  • Odpowiedz
  • 0
@Adrian47: He he he, wiesz, tutaj na ksiezy jest nagonka moim zdaniem. Wiadomo, ksieza rozne akcje odpier*alaja, ale jest nagonka. Ludzie (jako podistoty i podgatunek) wszyscy maja jakies zje*anie mentalne. A gdzie ja sie w tym lokuje, to juz ty mi powiedz. Ale tak, jest to jakis rodzaj mafii czy czegos takiego, ale tak samo, jako satanisci / diabolisci, ktorych namierzylem, glownie we Wroclawiu. Tych spalic, tych utopic, co tam kto
  • Odpowiedz