Wpis z mikrobloga

Witajcie, minął miesiąc od kiedy poruszam z Wami tematy związane z szeroko rozumianą bankowością. Stałem się pomarańczką 🍊i w związku z tym organizuję #rozdajo

Otrzymać można oficjalny kubek (lub filiżankę) z logo Alior Banku, w którym kawa nie smakuje lepiej, ale za to nie jest ładny. Aby wygrać gadżet (wysyłka do paczkomatu) należy odpowiedzieć na proste pytanie: jak wyobrażasz sobie przyszłość bankowości w Polsce?
Wybiorę najciekawszą odpowiedź i ze zwycięzcą (zwyciężczynią) skontaktuję się w PW 20.05.2024 po 17:00

Dziękuję za dziesiątki wiadomości od Was, wiele spraw można było szybko wyjaśnić. Przygotowałem dla Was kilkanaście kalkulacji leasingu, przedstawiłem atrakcyjne ceny samochodów z oferty Alior Leasing z cenami prosto od importera oraz założyłem dwa rachunki firmowe z mojego reflinku - bardzo dziękuję za zainteresowanie i zaufanie do firmy, której jestem wieloletnim pracownikiem.

Przypominam, że nie jest to oficjalne konto tylko jestem pracownikiem oddziału. Ale tyle tematów związanych z moją firmą było, że chciałem Wam pomóc co nieco wyjaśnić.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jestem z Wami pod tagami:
#alior #aliorbank #aliorleasing #leasing #kontofirmowe #kredyt #finansowanie #wlasnafirma #ryczalt #dzialalnoscgospodarcza #bankowosc #finanse #bank #banki

A moje wpisy jeszcze wrzucam pod tagiem #bartoszzbanku

Udanej niedzieli 🌞
Bartoszzbanku - Witajcie, minął miesiąc od kiedy poruszam z Wami tematy związane z sz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
(σ ͜ʖσ) @sT3VE elegancki oficjalny kubek (lub filiżanka - napisz co wybierasz) trafia do Ciebie. Napisz mi w PW dane potrzebne do wysyłki. A reszcie dziękuję za poświęcony czas na napisanie tego co napisaliście ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz