Wpis z mikrobloga

#patologia #blokowisko #slask
Patusy wróciły o czwartej nad ranem, zrobiły raban na klatce schodowej, huk i głośna muzyka chyba z przenośnego głośnika. Karyna usiadła na półpiętrze i gapiła mi się w drzwi, pewnie licząc na konfrontację. Dodam że mieszkają piętro niżej więc to nie mógł być przypadek że weszła celowo na półpiętro i siedziala tam jakby czekając.
Niestety w piżamie, rozczochrana i mieszkająca w pojedynkę ( mój kot nie jest obronny) nie miałam zamiaru wyjść do pijanych patusow, do tego dodatkowo hałasować biednym sąsiadom którzy przecież nie są winni tej sytuacji. Myślę o zakupie gazu pieprzowego. Mam naprawdę dość bo patusy robią się coraz bezczelniejsze.
Dodam że hałasowali od 4 do 5 rano. Drugie piętro w bloku mieszkalnym. Niestety nie było żadnego chłopa który by wyszedł i uciszył a szkoda...
  • 77
  • Odpowiedz
Niestety nie było żadnego chłopa który by wyszedł i uciszył a szkoda...


@ewa-m: no nie było bo chłopa stać na mieszkanie w budynku gdzie jest zawsze przynajmniej 2 ochroniarzy 24/7
  • Odpowiedz
@ewa-m: "Niestety nie było żadnego chłopa który by wyszedł i uciszył a szkoda." Ty jesteś bezczelna XD
A co do patoli to polecam łańcuch na drzwi i odrazu gasnice z gazem. Jak walniesz pół kilograma FOXa przez szparę to wszyscy na klatce schodowej przez tydzień będą mieć duszności.
  • Odpowiedz
Niestety nie było żadnego chłopa który by wyszedł i uciszył a szkoda...


@ewa-m: Bo kazdy chlop chce oberwac butelkami w glowe od kilku nacpanych amfa patusow na twardej jak beton klatce schodowej XD
  • Odpowiedz
Chłop musi dłużej pracować, krócej żyć, płacić alimenty, mieć mniejszy dostęp do profilaktyki zdrowotnej, częściej strzelać magika i dodatkowo jeszcze nadstawiać się dla jakiejś losowej baby na klatce xD
  • Odpowiedz
@ewa-m: ale z ciebie seksista xD. No tak, oczekujesz od chłopa, że się będzie #!$%@?ł z patusami i może kosę pod żebro dostanie, ale sama to nawet na bagiety nie zadzwonisz xD. To jest najlepsze rozwiązanie, bo przyjeżdżają, a jeżeli to sa prawdziwe patusy to jeszcze ich będą legitymowac i wyjdzie że któryś jest poszukiwany xD. No i najważniejsze, pozostaje ślad po interwencji, czyli dalsze działania czy to ze spółdzielnią,
  • Odpowiedz
@ewa-m: Też kiedyś miałem sąsiadów patusów. Przeprowadziłem się do droższej okolicy, gdzie nie stać patusów na wynajem/zakup mieszkania i mam spokój. Jedynie czasem gówniaki hałasują, ale już wolę to, niż patusów.
  • Odpowiedz
  • 0
@mazut_kluczowy: żałosny jesteś, nikogo nie zmuszam do konfrontacji, to że wyrażam tutaj życzenie by stało się cokolwiek by ich uciszyć nie znaczy że komuś każe iść i się narażać
  • Odpowiedz