Wpis z mikrobloga

Mirki, co to programujo i CSSujo. Jest jakiś skrypt do małpki/stylish, który powiększyłby te okropnie malutkie okienko chatu na fejsjebuku? Przecież tam się nie da czytać wiadomości!

(°°

A może jest jakaś możliwość poprawy tego w ustawieniach, tylko ja ślepy jestem? Halp!

#programowanie #css #violentmonkey #opera #facebook
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RRybak: Sory miszczu, ale to tylko zrobi literki większe, a ja aż tak ślepy to nie jestem. Niestety jednak, nie pomoże na to, że zdania zawijają się w wierszach po 2 słowa... Dłuższy tekst jest maksymalnie #!$%@? do odczytania.

Poza tym wygodniejsze jest CTRL+Szczurza Rolka ;P

##!$%@?

@knysha Tak zakładałę, dlatego pytam o jakieś style do tego zasmarkanego pejsbuka, kere by to poprawily.
  • Odpowiedz
@JURCZ91: tak, ale to proponuje, byś w ramach ćwiczeń zrobił już sam ;) tam są trzy wartości do poprawienia... jedna szerokość 460px i dwie wysokości (jedna musi być 55px mniejsza od drugiej (wysokość headera). tempermonkey pozwala na edycje zainstalowanego skryptu.
  • Odpowiedz
@themindcrusherHS: widziałam, ale są też osoby, które mają chroma i mogą chcieć to rozwiązanie, więc tak informuję, bo widziałam - mogłam Cię nie tagować - sorry ;)
  • Odpowiedz