Wpis z mikrobloga

Nie wiem, po tym odcinku mam dziwne wrażenie że jednak żadna z kobiet nie jest sabo. Jeśli nie jest nią nieuczesana to jest nim obok Kindera Nowciax lub może AJ.
Nowciax strasznie kombinuje, od 1 odcinka mi śmierdzi, w każdej grupie mówi co innego by zdobyć zaufanie i rozpoznać trochę sytuację.
AJ nie typowałem praktycznie wcale ALE w 1 sezonie Szumi miał zostać wygłosowany (był Sabo) i też dostał Jokera. W następnych odcinkach o nim zapomnieli i doszedł do finału.
Możliwe że Rezi nie chcąc by wyrzucono już wszystkich Sabo próbował uratować AJa tym Jokerem tak jak zrobił to w 1 sezonie.
AJ jest mega kumaty mimo że może nie wygląda XD Widać było nawet tym rzucaniem kostki, jak rzucał by wygrać Chińczyka.
Spodziewałem się trochę karty immunitetu w Chińczyku, Nieuczesana była taka chętna na odkrywanie kolejnych kart że byłem pewny że ona coś wie jako Sabo.
Dużo będzie zależało od tego kogo wyrzuci AJ. Rezi wprost mu powiedział że cała grupa na niego głosowała więc może zmienić zdanie co do Nieuczesanej.
Jeszcze ten udawany smutek AJa bo Nadia odpadła XD

#sabotazysta #friz #rezi #ekipa
  • 8
  • Odpowiedz
@MrBeast: a nieuczesana mogła niezłego blefa #!$%@?ć że by siebie wyrzuciła, bo raczej wiadome było że nie będzie tam kolejnego wyrzucenia
  • Odpowiedz
  • 1
@wuzeta: 2 odcinek taki już...
tzn ja myślałem że ona jako Sabo liczy że tam jest immunitet i przetrwa kolejny odcinek stąd decyzja o odkrywaniu.
  • Odpowiedz
AJ wyrzuci pewnie Żugaj.

Tak ogólnie to AJ bardzo dużo zadaje pytań, często widać jak czegoś docieka, naciska na kogoś np zrób to, powiedz itp. Nikt tak się nie zachowuje jak on, to już podejrzane jest, a znam go z jego odcinków i tam taki nie jest, tam słucha, nie przerywa nikomu, nie wchodzi w zdanie, nie narzuca swoich przemyśleń, jak już to coś sugeruje, a tutaj tak trochę agresywnie reaguje, z
  • Odpowiedz
@MrBeast: W pierwsze odsłonie Joker był losowy. Równie dobrze mógł go zgarnąć Yoshi. Organizatorzy raczej nie mówili Szumiemu gdzie są fanty, bo mijało by się to z celem gry. Tu jednak mamy joker wręczony osobiście do ręki. Dlaczego AJ? Dlaczego nie Łatwo?
  • Odpowiedz
  • 0
@justjane losowy dla nas, w rzeczywistości przecież mogli mu powiedzieć by ratować program. Tylko Rezi nie wiedzia kto jest Sabo, obsługa wiedziała.
  • Odpowiedz
@MrBeast: Mogli, ale cały plan by runął, gdyby to Yoshi wziął go pierwszy. Wolę wierzyć, że jednak organizacja była neutralna i dała grze toczyć się swoim życiem.
  • Odpowiedz