Wpis z mikrobloga

Muzyczna starość.
Od jakiegoś czasu (3, 4 lata) słucham tylko i wyłącznie tej samej muzyki. Nie wiem, co się stało, jakoś nie potrafię odkrywać nowości może. Albo po prostu się zestarzałam.

Pomóżta mi z tego wyjść. Lubię łomot, lubię niemiecki industrial i tanzmetal, lubię Kasabian, leży mi to, w czym słychać perkusję, melodyjny wokal (death metal odpada), intrygujące gitarki...

Może jakieś narzędzia, dzięki którym trafię na jakieś nowe perełki? Niekoniecznie mainstream. Jak szukać? Gdzie szukać?

#muzyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lynchee: ze wszystkich serwisów to Tidal wg mnie ma najlepszy algorytm podpowiadania nowej muzyki, możesz sprawdzić pewnie są jakieś bonusy dla nowych.
  • Odpowiedz
3 lata temu odkryłem że przegapiłem muzykę Sergiego Pizzorno z Kasabian.

Odkrywanie muzyki. Polecam https://www.di.fm/electropop (w aplikacji mobilnej Di FM nie ma limitów co w przeglądarce).
Playlistę Indie Dancefloor na Spotify, aktualizowaną przez członków zespołu Hot Chip,
Playlistę Metropolis, podobna jest, nie tak brytyjska jak ta powyżej. W pewnym momencie wracali do starych kawałków z 2006-2013. Nie zatrzymują się z aktualizowaniem jej od lat. Natomiast Indie Dancefloor miał przerwę między 2020 a 2023
rukh - 3 lata temu odkryłem że przegapiłem muzykę Sergiego Pizzorno z Kasabian.

Odkr...
  • Odpowiedz