Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu p--------ł mnie samochód jak jechałem na rowerze. Oczywiście zaliczyłem sroga glebę i miałem zegarek Garmin. I szczerze polecam sam zegarek i system powiadomień alarmowych bo jak jeblem to zegarek wysyła wybranym osobom wiadomość alarmową z moją aktualna pozycją i tętnem. W-------m się w mieście to zawsze ktoś tam zwróci uwagę chociaż nie zawsze. A jak ktoś samemu uprawia jakieś sporty w plenerze czy samemu wóde w lesie to polecam. Chyba że ktoś nie ma takiej osoby którą chciał by powiadamiać o jakiś przykrych zdarzeniach.
#garmin #rower #wypadek #zegarek #instinct2
d601 - Kilka dni temu p--------ł mnie samochód jak jechałem na rowerze. Oczywiście za...

źródło: temp_file2727423079015184195

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiem o czy mówisz bo jak nawet hamujesz z 30 do 0 w jakimś nie stworzonym tempie jak wchodzisz w zakręt a później zegarek widzi że się dalej poruszasz to nie wysyła żadnych powiadomień. Co za bzdura


@d601: Weź tez pod uwagę to ze w lesie częściej nie masz zasięgu GPS niż go masz i urządzenia używają skryptów żeby przewidzieć jak się poruszasz, a nie danych z satelit.

Mam
  • Odpowiedz
  • 0
@d601 garmin edge 530 here.
Kiedyś odpalił alarm przy gwałtownym hamowaniu z 25 do 0 + spadek z krawężnika.
Na szczęście tam jest chyba 30s żeby to wyłączyć bo różowa by mi głowę suszyła do końca życia :D
  • Odpowiedz
@d601 potwierdzam, ostatnio jakiś dureń mi wyjechał zza zakrętu pod prąd na DDR, odbiłem się od niego i Garmin od razu wykrył zdarzenie i powiadomił moją dziewczynę.
  • Odpowiedz
@mkmkm: Spoko.
Na tego orienta serio nie narzekalem.

A jeszcze znalazlem go w sklepie jaies 200 taniej niz w innych sklepach - i z mozliwoscia graweru za cale 10 pln :DDD oczywiscie ze skorzystalem :)
  • Odpowiedz