Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za jakimś nowym smartwatchem lub opaską i sam już nie wiem - mam xiaomi smart band 4 i może chciałbym taką opaskę tylko nowszą (z tego co wiem to najnowsza to 8) bo wiem że ma takie same gabaryty (chyba) jak moja a do mojej opaski jest w opór bransoletek, pasków i szkieł ochronnych, bateria trzyma długo (mój band 4 na początku na jednym ładowaniu trzymał 2 miesiące, ciekawe jak jest w 8), ma kształt który nie przeszkadza w pracy fizycznej i jest tania. Z drugiej strony fajne są te smartwatche z większą kopertą, mają fajne tarcze, niektóre chyba nawet mają aplikacje youtube itp choć oglądanie video na takim ekraniku pewnie nie jest komfortowe. Z innych rzeczy martwi mnie ładowanie takiego zegarka co kilka dni, czy duża koperta nie będzie przeszkadzać w czasie pracy, dostępność dodatków typu bransoleta (preferuję metalowe, nienawidzę tych z tworzywa w zestawie z bandem) czy szkło ochronne. Jestem w stanie wydać powiedzmy do 2000 zł.

#smartwatch #smartband #zegarki

Którą opcję wybrać

  • Tani smartband 54.5% (12)
  • Droższy smartwatch 45.5% (10)

Oddanych głosów: 22

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Nudel1306: opcja 4 - klepsydra, opcja 5 - zegar słoneczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak na serio to zastanawiałem się nad zegarkiem mechanicznym ale przyzwyczaiłem się do opasek i takich funkcji jak krokomierz czy pomiar tętna.
  • Odpowiedz