Wpis z mikrobloga

Bardzo się dziwię, że Joanna jest praktycznie nieznana na portalu wykop peel. Po odejściu Marka Podleckiego, jest to zdecydowanie moja faworytka jeśli chodzi o szeroko rozumiany kontent szurii i foliarstwa.
Poziom zidiocenia tej kobiety jest unikatowy nawet jak na polską Szur Scenę.
Czego tu nie ma!
Masoni którzy zakopują pieniądze w ziemi. Czekają aż te pieniądze sfermentują i potem to piją i są nieśmiertelni.
Led Zeppelin to w obecnych czasach najgorsze zło.
Wszystkiemu się dziwi. Wszysto jest dla niej spiskiem. Jakieś dzieci latały dronem, to zaczęła się drzeć w niebogłosy, że to diabeł i uciekać.
Wszystko w internecie jest czystym złem, ale sama wrzuca po kilka filmów dziennie.
Oczywiście Putin to dla nie wzór cnót i święty człowiek.
Wszyscy są w błędzie, jedynie filmy z żółtymi napisami głoszą prawdę. No i ona.
Jest 7 słońc. Są to sztuczne twory, które stoją na jakby latarniach i są pilnowane przez Bila Gatesa. Po co? Tego niestety nie wyjaśniła.
Jest tego dużo, dużo więcej,
Wy wszyscy na Podlasiu tacy jesteście?
Bardzo, ale to bardzo polecam. Bełkot na naprawdę wysokim poziomie, i jeśli doceniasz taki kontent, to będziesz zadowolony
#joannawerel #podlasie #szury #ator #teoriespiskowe #wtf #foliarze i #kononowicz dla zasięgu
g0blacK - Bardzo się dziwię, że Joanna jest praktycznie nieznana na portalu wykop pee...
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Ivan_Sekal chyba pielęgniarka. Kręciła ostre inby w stylu "nie noszę kagańca" i ja wywalili. Był filmik jak wróciła do tego szpitala gdzie pracowała i zaczęła drżeć mordę i ją wywalili.
  • Odpowiedz