Wpis z mikrobloga

Wczoraj stwierdziłem, że żyjemy w świecie brudasów. Mam miejsce w parkingu podziemnym bloku, który dawniej co jakiś czas był czyszczony maszynowo. Od jakiegoś czasu nie jest i po zimie miejsca parkingowe są brudne, zapiaszczone. W samochodzie mam welury, więc postanowiłem, że ogarnę sobie swoje miejsce we własnym zakresie. Z pracy pożyczyłem bardzo fajną, gęstą i miękką miotłę, którą najpierw pozamiatałem piach i pył. Następnie przejechałem całość odkurzaczem, a na koniec zmyłem miejsce ciepłą wodą z płynem marsylskim przy użyciu starej szmaty. Zajęło mi to może pół godziny. Dlaczego ludzie nie sprzątają miejsc, w których funkcjonują?

#kiciochpyta #polska #samochody #dom #mieszkanie
Tja88 - Wczoraj stwierdziłem, że żyjemy w świecie brudasów. Mam miejsce w parkingu po...

źródło: Clipboard01

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • 0
@Dajzel: Klasyka, politycy ruchają cię na każdym kroku, ale zamiast się spalić przed budynkiem sejmu, atakujesz w internecie ludzi biorących sprawy we własne ręce. XD
  • Odpowiedz
@Tja88: Ale skad taki bzdurny wniosek wyciagnales?T y nie bierzesz sprawy we wlasne ręce, ty godzisz się na niedogodnosci, bo tak, narzekajac na innych, ze oni sie nie chca na nie godzic tak jak ty.

Wzialbys sprawe we wlasne rece gdybys naprawil problem, jak widac nie naprawiles, bo dalej placzesz bo sasiad piasku z wlasnego parkingu nie zmiótł.

A zrównywanie takiej blahostki jak twoj problem z polityka to juz szczyt glupoty.
  • Odpowiedz
  • 0
T y nie bierzesz sprawy we wlasne ręce


@Dajzel: #!$%@?, jako dorosły człowiek mam większe i ważniejsze problemy do załatwiania niż zapiaszczone miejsce parkingowe. Istnieje coś takiego jak priorytetyzacja potrzeb. Jak jesteś na takim etapie w życiu, że możesz się całkowicie oddać społeczniactwu i marnowaniu czasu na wysyłanie pism do biurw, to gratuluję spełnienia.
  • Odpowiedz