Wpis z mikrobloga

- Panie Vladimirze, bo tu pada takie pytanie, ponieważ mocno popiera pan wrzucanie swoich zdjęć przez #rozowepaski do tagu #pokazmorde, yyyy, tej zimy było takie badanie, w jakim celu #rozowepaski wrzucają swoje zdjęcia- pierwsze miejsce: atencja, drugie miejsce: plusy, trzecie: obserwujący.

- A a nie było gorących przypadkiem?

- Nie, nie było gorących.

- Nie było Gorących?! Popatrz pan!

- No więc było, ale nie było w pierwszej trójce! Panie Vladimirze! Jednak tam funkcjonuje, jak to pan nazywa, wredna stulejarność. Trzech na stu mireczków plusuje takie zdjęcia, to chyba nie jest tak dużo, prawda?

- Proszę pana, spośród dwóch #rozowychpaskow, z których jedna jest ładna, a druga brzydka, ta pierwsza bardziej boi się o wystalkowanie, ale ona wchodzi do gorących. Bo widzi pan, celem #rozowychpaskow nie jest bycie zwykłym użytkownikiem.

- A co?

- To to to ja przepraszam, nie będę zastępował pańskich nauczycieli. #rozowepaski mają swoje cele, swoje ambicje, swoje ideały i za to wrzucają swoje zdjęcia i narażają się na ataki stulejarzy, a pan chce tylko mirkować! To niech pan sobie mirkuje i żyje dalej...

- Mam nadzieję, że będę miał szanse dostać się do gorących panie Vladimirze!

- Proszę pana, jak powiedział, jak powiedział wybitny mireczek, w odmętach wykopu, na mirko, są stu-stu-stu-stulejarze.

- Super!

- One obserwują tagi #pokazmorde i #tfwnogf całkowicie bezpiecznie od milionów lat.

- Przykro mi, ale dobre wychowanie musi zastąpić faktografia, nie jest pan normalnym człowiekiem.

#pasta #heheszki #stulejacontent #korwincontent #bekazrozowychpaskow
  • 7