Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg: korwin w spódnicy, tylko problem jest taki, że pod rządami korwina przynajmniej byłby porządek i nie byłoby takiego złodziejstwa, a pod rządami tego imbecyla będzie syf, bieda, ubóstwo i pewnie do tego zamordyzm
  • Odpowiedz
Jeżeli przedsiębiorstwo (prywatne z resztą) zatrudni mężczyznę zamiast kobiety (proszę nie oszukujmy tu się, że istnieją idealni kandydaci 1:1 różniący się tylko płcią) to chcesz powiedzieć, że winę ponosi to, że kobieta może urodzić dziecko i iść na macierzyński?

Że TO, jest jedyny i najczęstszy powód?


@hashasq: Tak. Dokładnie tak. Wiem co mi mówiono, wiem co słyszały moje koleżanki. Młoda kobieta, po ślubie, oj to zaraz zajdzie w ciążę i jej
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Dokładnie. Te feministki chcą równego traktowania tylko tam, gdzie można "najmniej pracować i jak najwięcej delegować"


@hashasq: Przestanmy w koncu pozwalac takim jednostkom na zaslanianie sie slownictwem typu "rowne traktowanie". Nazywaj to po imieniu - chca tylko i wylacznie przywilejow - nie ma ani jednego przypadku gdzie feministki popieraly by "rowne traktowanie" w sytuacji gdzie to kobiety maja przewage.

@dobry-informatyg: Kiedyś kobiety miały za zadanie siedzieć w domu
  • Odpowiedz
Rozwiązanie? Ułatwienia w powrocie do pracy po macierzyńskim, darmowe dostępne żłobki, więcej zachęt dla mężczyzn żeby zajmowali się dziećmi.


@CudMalina: Bez sensu, to jedynie spowoduje pogorszenie sytuacji facetow jednoczesnie nie poprawiajac waszej. Nadal pracodawca bedzie sie obawial mlodych kobiet swiezo po slubie, tylko dodatkowo bedzie podobnie podchodzil do mlodych facetow swiezo po slubie.

Popatrz na to z drugiej strony - co ma zrobic (szczegolnie mala) firma jak pracownik moze zniknac na
  • Odpowiedz
Gwarantuje ze jak bys jakmis dobrym sposobem zabezpieczyla pracodawce przed efektami znikniecia z pracy to problemu by nie bylo. Tylko ciebie nie obchodzi rozwiazanie, ty chcesz ekstra przywilej.


@Ununoctium: Ale od tego nie jestem ja, ani żadna kobieta tylko państwo. To państwo powinno wymyślić takie rozwiązania prawne, żeby zabezpieczyć prawa pracownicze.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: najbardziej #!$%@?ące jest to jak tak #!$%@? babsztyl, który jest pieprzonym ministrem tylko dlatego, że jest bananem i to takim z cipą, a nei przepracowała ani jednego dnia w uczciwej tj. produkującej dobrobyt pracy. I taki pasożytniczy banan pieprzy, że to ona jest ofiarą i jest dyskryminowana.
  • Odpowiedz
@mnemonk: Równośc? Ahahahah won na front idiotki jako mięso armatnie. Won na budowy zapier.... jak mężczyźni, a nie pier o równości zlewaczało feministyczna qretynko.
  • Odpowiedz
@bombison: Czy Ty człowieku jesteś normalny? Czy ja kogoś obrażam? Nie potrafisz normalnie dyskutować?
Czy napisałam tu o moich poglądach na służbę wojskową, wiek emerytalny czy pracę na budowie? Idź się leczyć frustracie.
  • Odpowiedz