Wpis z mikrobloga

@Saper86: miałem to też (w sumie nadal mam), po rezonansie okazało się że mojej naczynia krwionośne rozszerzają się w jakiś nienaturalny sposób (te w mózgu), diagnoza Pani neurolog "będzie musiał Pan z tym żyć"... pomaga miłorząb japoński
  • Odpowiedz
@Saper86: Miałem to kiedyś, przy uniesieniu głowy do góry i odchyleniu w lewo. Po badaniu wstępnym, tylko próba Unterberga dodatnia na lewo, reszta była ok. Dostałem Metoclopramid, Artigo, Cavinton, Biotropil. Przeszło, ale ostatnio znowu wróciło.
Zrobiłem rezonans głowy wyszły stany zapalne w zatoce klinowej, zatokach szczękowych i prawym zachyłku czołowym (polipy), chat mi podpowiada, że to może być przyczyna i idę do laryngologa z wynikiem pod koniec miesiąca.

Myślałem wcześniej,
  • Odpowiedz
  • 0
@Piks0n: #!$%@?, mam dokładnie to samo - nagłe kilku sek. ataki potężnych zawrotów głowy powoduje ruch głowy do góry i odchylenie jej w lewo. Też mam skierowanie do laryngologa, ale wcześniej chcę ogarnąć rezonans i pójść z wynikiem do neurologa.

@mozis @ZenujacaDoomerka @Tomasz_zakopane czyli to gówno przechodzi, a potem potrafi wracać? O_o
  • Odpowiedz
@Saper86: Ja na rowerze nie jeżdżę, wszystko inne robię. Rolki, siłka, na ściance tylko upierdliwe momentami jak patrzę w górę, ale nie jest to na tyle intensywne, że mi zagraża. Wszystko zależy jak to odczuwasz.
  • Odpowiedz