Wpis z mikrobloga

@eduardo-garcia I znowu widzimy klasyczny przykład symetryzmu. Jeden aferzysta i malwersant którego chroni minister z tej samej partii, a drugi sprzedał naleśnikarnię, ale po co sprawdzać, można kłamać że padła. Stawiamy znak równości, PiS PO jedno zło i do przodu.

Przez takich jak ty ten kraj to #!$%@? dupa i kamieni kupa.
  • Odpowiedz
@pawel1410

You're missing the point. Nie śledziłem losów naleśnikarni, być może masz nawet rację. Ty natomiast ZUPEŁNIE ŚWIADOMIE POMIJASZ "kilka" pozycji w CV "wójta Pcimia. No, ale o tym mówić niedobra, nie pasuje do tezy, więc ciach.

tylko oszust, który współpracował z gangsterem Maciejem C. ps. „Prezes”, płacił mu pieniędzmi firmy, w której pracował za nieistniejące dostawy granulatu tworzyw sztucznych, a jako wójt brał od niego łapówki.


Wysoki sądzie, a czy chłop
  • Odpowiedz
I znowu widzimy klasyczny przykład symetryzmu. Jeden aferzysta i malwersant którego chroni minister z tej samej partii


No to proste. Zaraz w takim razie pójdzie siedzieć, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) TRZEBA NATYCHMIAST ODSUNĄĆ TEN WSTRĘTNY PIS OD WŁADZY!!!!11

a drugi sprzedał naleśnikarnię, ale po co sprawdzać, można kłamać że padła. Stawiamy znak równości, PiS PO jedno zło i do przodu.


Nie wiem jak było z naleśnikarnią. Że
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia srogie projekcje. Nawet mi się nie chce komentować.

Łykasz propagandę, nawet ci się googlać nie chce ale czujesz się lepszy i swiałły, bo jesteś "ponad tym wszystkim". W jednym się zgadzam. Tak, ten kraj poczynił ogromny postęp, który zresztą PiS negował ("kraj w ruinie").
Ja miałem na myśli stan polskiej demokracji. W Holandii rząd podał się do dymisji bo skarbówka oskarżyła fałszywie parę osób. A w Polsce? W Polsce można #!$%@?ć
  • Odpowiedz
Łykasz propagandę, nawet ci się googlać nie chce ale czujesz się lepszy i swiałły, bo jesteś "ponad tym wszystkim".


Nie potrafisz pojąć, że to nie miało w moim porównaniu znaczenia. Tak jak oni o kimś mówią per "właściciel naleśnikarni" tak drudzy mówili o "wójcie Pcimia". O tym była dyskusja.

W jednym się zgadzam. Tak, ten kraj poczynił ogromny postęp, który zresztą PiS negował ("kraj w ruinie").


No, ale w czasach 2015-2023 to
  • Odpowiedz
@RandyBobandy: bo to nie jest ich elektorat a jak taki Morawiecki wyśmieje małych przedsiębiorców to pisowska tłuszcza będzie klaskać uszami. Takie teksty jak te nawiazujące do familiady, że niby Joński się bawi guziczkiem to będzie pewnie leciało w TV Republika i śmiechom nie będzie końca.
  • Odpowiedz
Kurde, czyli "zwykły wójt" jednak ma jakieś pozycje w CV między Orlenem, a Pcimiem? Ty pisowski symetrysto!


@eduardo-garcia: przecież ARiMR to państwowa posada w której dyrektorskie posady dostaje sie po znajomości, według Ciebie to zmienia postać rzeczy? xD

No to nic prostszego. Wznawiają postępowanie i jeśli faktycznie ma coś na sumieniu, powinien odpowiedzieć karnie


Co? Nie można wnieść ponownie raz wycofanego aktu oskarżenia :D napisz coś jeszcze o uśmiechniętej Polsce i
  • Odpowiedz
@RandyBobandy: Bo on nie pracował na basenie, tylko go zrobili dyrektorem żeby miał jakieś pieniądze. Normalnej roboty nie był w stanie znaleźć, bo nikomu nie jest potrzebny typ który nic nie umie.
  • Odpowiedz
@RandyBobandy: Pisiory nienawidzą każdego, kto prowadzi własny biznes, ale nie mają żadnego problemu by zaglądać innym do portfela. Zróbcie sobie eksperyment i w obecności pisiora użyjcie sformułowań takich jak "zaglądanie do portfela" albo "gospodarka rynkowa" i zobaczcie jak się odpalają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Łykasz propagandę, nawet ci się googlać nie chce ale czujesz się lepszy i swiałły, bo jesteś "ponad tym wszystkim".


@Corranh: to jest kolejne multikonto mateckiego, 100% aktywności to typowa pisowska propaganda o złych lewakach na czele z Tuskiem pachołkiem Berlina
  • Odpowiedz