Wpis z mikrobloga

@eduardo-garcia:

Nie śledziłem losów naleśnikarni


To po co mówisz, że błyskawicznie padła?

ZUPEŁNIE ŚWIADOMIE POMIJASZ "kilka" pozycji w CV "wójta Pcimia


Ile tych pozycji ZUPEŁNIE ŚWIADOMIE POMINĄŁEM między wójtowaniem a prezesem ARiMRu?

może chociaż się odwołać do jakiejś instancji


Mógłby, gdyby Ziobro nie odebrał mu prawa do procesu i możliwości oczyszczenia się z zarzutów. Bo przecież jest zupełnie niewinny i i chciał to wykazać przed sądem, prawda?

Bo na ten moment
  • Odpowiedz
@vartan: ty tam akurat nie miałeś w głowie że 800+ to kiełbasa wyborcza i nie wprowadzą? Bo kojarzę avatar, miałem gdzieś zapisanego posta ze w obietnice nikt nie wierzy tylko ludzie chcą "normalności". Dobrze pamiętam?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios miałem, że kiełbasa, miałem taką nadzieję, że nie wprowadza. Niestety wyszło jak wyszło, ale na KO nie będę psioczył, bo już raz to robiłem, przyszedł PiS i.... Wolę wszystko tylko nie PiS.
  • Odpowiedz
@RandyBobandy: nikt z pisu nie uważa, że bycie basenowym albo naleśnikarzem to ujma, ale puszenie się tych ludzi dzisiaj gdy doszli do władzy głosami naiwnych i uprawianie agresywnej, bezproduktywnej polityki pod publiczkę to szczyt buractwa
  • Odpowiedz
ale na KO nie będę psioczył, bo już raz to robiłem, przyszedł PiS


@vartan: myślę że zamiast tworzyć chochoły co to pisowcy mają w głowach powinieneś iść do psychologa i opowiedzieć mu co w głowie masz ty
  • Odpowiedz
@pawel1410 @pawel1410

@eduardo-garcia:


>akurat naleśnikarnia w dodatku błyskawicznie padła


Dlaczego powielasz pisowskie kłamstwa? Wszystko poszło o to, że Kaczyński wyciągnął stary spin, za który już Kowalski dostał wyrok, że naleśnikarnia padła, a przygłup Ozdoba mu wtórował. Problem w tym, że naleśnikarnia prosperowała dobrze, a Zembaczyński ją po prostu sprzedał ze względu na zmianę planów.

Poza tym tutaj nie było żadnego przeskoku z mało istotnej funkcji do najważniejszych funkcji państwowych, bo poza
  • Odpowiedz
@pawel1410:

To po co mówisz, że błyskawicznie padła?


bo przykład naleśnikarni został tu podany w zupełnie innym kontekście. W kontekście umniejszania kompetencji. Piszę o tym po raz trzeci i ostatni.

Ile tych pozycji ZUPEŁNIE ŚWIADOMIE POMINĄŁEM między wójtowaniem a prezesem ARiMRu?


Aaaa, to teraz już ARiMRu, a nie Orlenu? Widzisz? Krok po kroku może się okazać, że jednak wspólnie uczciwie uzupełnimy cefałkę i uda ci się nie pominąć punktów niepasujących pod
  • Odpowiedz
@vartan: oczywiście że nie musisz, możesz pozostać chory psychicznie do końca życia.
Spotkałem np ciebie i z toba też nie chcę mieć kontaktu, ale nie będę tego ekstrapolował na wszystkich wyborców KO, bo i po co?
  • Odpowiedz