Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Usunąłem zdjęcie, teraz powinno przejść,

Tyle jest madrych programistow na wykopie i czemu jeszcze nikt nie stworzyl scrapera i bazy danych julek co sie spotykaja z jak to pięknie ujal @King_of_the_savannah _ z "mokebe > ciaparito > turas z kebsa > pajeet zamiatający ulice > druga kobieta > pies"

Przeciez to bylby pomysl tysiaclecia, prawdziwa goldmine. Otworzyc serwer w jakiejs Etiopii/vanuatu, scrapery fb, insta,tiktoka, of. Do tego dopasowanie twarzy i nazwiska do profilu a pozniej sam profit.
Za tylko $10 tygodniowo "Sprawdz czy Twoj a witaminka nie pokazuje rowu na OF" albo "Sprawdz czy Twoja królewna nie smakowała curry zanim Ciebie poznala" albo "Czy Twoja przyszła Hr menadżer nie dorabia na PH zrobiac twarz Ahegao?" albo "Chcesz sie dowiedziec dlaczego Twoja zona nie jest zadowolona w lozku? Moze jej byly mial pytonga z Somalii?"

Pieniadze leza na bruku... Gdybym tylko potrafil kodowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #p0lka #zwiazki #pomysl #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
Usunąłem zdjęcie, teraz powinno przejść,


@mirko_anonim: Potwierdzam, przeszło kierowniku!

A co do materii posta - lecz się człowieku albo chocież taguj ##!$%@?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pomysł dobry, ale zbyt ryzykowny. co innego hostować jakieś pirackie gierki za granicą, a co innego zbierać i udostępniać dane setek tysięcy ludzi. jakby cię w końcu znaleźli to miałbys przesrane.

po drugie, FB (i reszta SM pewnie też) blokują scrappery więc to nie jest za bardzo wykonalne.

może jak już AI zapanuję nad ludzkością to taki spis powstanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KajakDrewniany: masz dość naiwne podejście. nie jestem prawnikiem, ale jestem pewny że takie coś jest nadużyciem i gdyby zrobiło się o tobie głośno, to miałbyś gwarantowaną batalie w sądzie. szczególnie ze "poszkodowane" by tak tego nie zostawiły.
  • Odpowiedz