Wpis z mikrobloga

Co w siebie wrzucacie na masie? Nie sadzilem, ze bede mial z tym taki problem.. dopoki nie zaczalem wpisywac w fitatu to nie wiedzialem, ze ja momentami zyje jakbym byl na redukcji.. Srednia ilosc kalorii u mnie to 2500-2600 i 160g+ bialka.. Czesto mi brakuje, zeby tego tysiaka jakos dobic.. #mirkokoksy #silownia
  • 3
  • Odpowiedz
@itsoverdlawygrywa normalnie spróbuj wypić brakujące kalorie. odżywka białkowa, masło orzechowe, banan, płatki owsiane, mleko, jak zrobisz odpowiednie proporcje to normalnie bomba 800-1000 kalorii z tego wychodzi, a wchodzi gładko. Ja np. na redukcji staram się unikać picia swoich kalorii, bo mój mózg myśli że nic nie zjadłem dzisiaj i zaraz głodny znowu jestem.
  • Odpowiedz
@wariath: no robie sobie takiego szejka zazwyczaj po silowni, fitatu pokazuje, ze daje mi on 600 kalorii jakos.
Na sniadanie zazwyczaj jem jajka, jak mam wiecej to potrafie i 8 dziennie jesc. Zazwyczaj mi brakuje jakiejs kolacji mocniejszej, ale kompletnie nie mam pomyslu
  • Odpowiedz
@itsoverdlawygrywa: głównie węgle się dopycha, najlepiej lekkostrawne, jak ryż, ale taki dobry, nie ten najtańszy z marketu. Tłuszczów też nie musisz się bać. Do smażenia nie żałować oleju, jeść tłuste twarogi i sery zamiast chudych odpowiedników,
No i najważniejsze - wypijać kalorie w różnych sokach i słodzonych napojach.
  • Odpowiedz