Wpis z mikrobloga

Jeśli robienie dzieci i przez to ryzykowanie ich losem nie można nazwać uszczęśliwianiem na siłę (szczególnie, że nieistniejące dziecko o to nie prosi) to ja nwm czym uszczęśliwianie na siłę jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#antynatalizm
  • 9
  • Odpowiedz
@Klusiu_: Nie wiem. Ale np mogę ci powiedzieć że dzisiaj się dowiedziałem że antynataliści mają ból dupy i płaczą w poduszkę gdy zobaczą szczęśliwą wielodzietną rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 13
@Hazadeflux szczęśliwa rodzina, szybka konkluzja po obejrzeniu 20 sekundowego filmiku.

Napewno nikogo z tej rodziny nie dotkną choroby, złamania kończyn, wypadki losowe, złamane serce, ból po śmierci najbliższych...
  • Odpowiedz
@galek: Bawi mnie to, [zakładam (nie porównywałem list plusujących wpisy)] że gdy jest np mowa o depresji wśród młodzieży to jest gadka takich osób że to wina socialmediów i pokazywania zakłamanego obrazu (nie są pokazywane smutne momenty z życia influencerów na instagramie, a jedynie te radosne), ale magicznie gdy mowa o wielodzietnej rodzinie to ta rodzina nie jest zadowolona jedynie na 20 sekundowym filmiku ale i także na pewno po za
  • Odpowiedz
@Hazadeflux: No cóż, może gdyby na tagu nie było tyle toksycznego contentu jak porównywanie ludzi z bydłem to aż tylu osobom ten tag by się nie kojarzył z osobnikami, którym leci piana gdy widzą szczęśliwą dużą rodzinę.

Napewno nikogo z tej rodziny nie dotkną choroby, złamania kończyn, wypadki losowe, złamane serce, ból po śmierci najbliższych...


@galek: Na pewno dotkną co nie zmienia faktu, że ta rodzina może być szczęśliwa podczas
  • Odpowiedz