Wpis z mikrobloga

No i udało się pokonać ostatniego bossa, Ishina. Jak dla mnie nie tyle co najtrudniejszy Boss (demon był o wiele trudniejszy) co najbardziej frustrujący. Dużo ataków z dupy, no i oczywiście łącznie trzeba 4x zjechać mu HP (genchiro to tam pionek w porównaniu do Ishina). Jak dla mnie jego najtrudniejsza faza była ostatnia (kombinacje ataków włócznia + błyskawice + jego szybkość + panic mode xD). Odpaliłem z ciekawości NG+, przeszedłem tutorial + walkę z genichiro ale raczej nie wrócę.

Ze wszystkich gier od FSa, ta miała najciekawszy system walki (wsumie również ze względu na specyfikę gry) ale nie uważam że była najlepsza. Jak dla mnie DS1, DS3 oraz Bloodhorne dalej królują na podium.

#sekiro #fromsoftware #darksouls
  • 4
  • Odpowiedz
@Sparrowekk jej problemem jest w moich oczach wlasnie brak regrywalnosci, brak buildow czy rozwoju sprawia ze walke mozna zrobic bardzo zbalansowana ale za to nie ma do czego wracac
  • Odpowiedz
  • 2
@Sparrowekk wszystko spoko, ale nie było żadnego ataku z dupy u Ishina. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@3mortis jakby za każdy przeczytany komentarz, którego autor podkreśla, że Sekiro nie ma żadnej regrywalności, bo nie ma buildów, miałbym dostać 2 zł, to miałbym dzisiaj wykop premium za darmo.
  • Odpowiedz
jakby za każdy przeczytany komentarz

Odpaliłem z ciekawości NG+, przeszedłem tutorial + walkę z genichiro ale raczej nie wrócę.


@Theos: niby tak, ale troche sam zacząłeś :p
  • Odpowiedz