Wpis z mikrobloga

Siedzę w robocie i leci RMF FM. Boże jaki to jest rak. Jak słyszę tego kalamage i te żarty to mnie łapie takie zażenowanie że nawet ciężko to opisać. Za chwilę felieton olbratowskieto czyli jeszcze gorsze gówno
#pracbaza #rmffm
  • 76
  • Odpowiedz
W Niemczech np. o wiele różnorodniej z muzyką i mniej gadania niż w RMFie AKA 20 piosenek na krzyż.
Czesi najwidoczniej za rockiem przepadają, bo na ich stacjach często się zatrzymywałem przeklikując reklamy w samochodzie.
  • Odpowiedz
@m_k_92: zaqwsze sie zastanawiam czy on myśli, że jego wysrywy są zabawne czy jednak chłop w środku krwawi bo wie, że motłoch śmieszą takie bezeceństwa i musi to robić żeby hajs sie zgadzał
  • Odpowiedz
@m_k_92: czasem moja słucha w aucie rmf fm i słyszałeś, że spiker jest jakiś jakby niezadowolony. Niby żartował, ale ton był niefajny. Po tym, jak wyszły afery z mobbingiem w tym radiu, już to nabrało sensu.
  • Odpowiedz
@m_k_92: lubię sobie posłuchać rocka więc naturalnym wyborem w aucie w robocie jest Antyradio i Muzo FM. Niestety obie stacje mają tak tragicznie krótką listę utworów w stałej rotacji, że dawkować mogę sobie tylko raz na parę dni. Najczęściej leci więc TOK FM, bo zwyczajnie wywiady i dyskusje się nie powtarzają w kółko do porzygu
  • Odpowiedz
@m_k_92: czy to na RMF czy na Zetce są te kretynskie suchary? Typ w pracy tego słucha na tiktoku i to dwa razy, bo chyba za pierwszym nie kuma „dowcipu”
  • Odpowiedz
W ogóle nie wiem po co ludzie muszą czegoś słuchać w pracy. Nie może po prostu być cicho? Tylko to pierdzenie z tego radyjka od rana. A potem zdziwienie, że głowa boli, albo że psychicznie zmęczeni.


@wooster: wow, odkryłeś że ludzie są różni i nie wszyscy są tobą
  • Odpowiedz
@Darek08 no są. Dlatego ich nienawidzę.
Istnieje coś takiego jak słuchawki. Jak chcą sobie czegoś słuchać, to niech tego używają. Poza tym udowodnione jest, że hałas szkodzi zdrowiu. Takie ciągłe puszczanie syfu 8 godzin dziennie jest czynnikiem szkodliwym.
  • Odpowiedz
u mnie na magazynie w holandii leci jakies internetowe radio i mam wrazenie ze graja w koło ponizej 10 piosenek. czasem jak ktos normalny za tym siedzi to leci rock i metal z lat 80
  • Odpowiedz