Wpis z mikrobloga

Siedzę w robocie i leci RMF FM. Boże jaki to jest rak. Jak słyszę tego kalamage i te żarty to mnie łapie takie zażenowanie że nawet ciężko to opisać. Za chwilę felieton olbratowskieto czyli jeszcze gorsze gówno
#pracbaza #rmffm
  • 76
  • Odpowiedz
@m_k_92 kałamaga cię żenuje? To posłuchaj sobie tego bezbeka Tomasza Olbrstowskiego(również RMF) - to jest niesamowite, że ktoś takiemu człowiekowi płaci pieniądze za to co on gada.
  • Odpowiedz
@m_k_92: pamiętam jak z 15 lat temu poszedłem do pierwszej "prawdziwej" roboty - we biurze. nie wiem co to było za radio co tam leciało, ale chylińska "chce ci tyle dać" leciała pare razy na godzine. myślałem że #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Jakieś 10-12 lat temu pracując jako kierowca słuchałem non stop eski rock. Potem zmieniłem pracę i nie miałem możliwości słuchać radia w pracy. Ostatnio ponownie odpaliłem tę stację i nadal puszczają te same kawałki plus raz na jakiś czas jakieś "nowości". Słuchać tego cały czas przez tyle lat to masochizm.
  • Odpowiedz
@nielubiegroszku słucham w robocie Antyradia i czuję się jakbym codziennie rano odpalał winampa z 40 piosenkami i tylko klikał shuffle. Jeszcze te amatorskie wiadomości czytane z wp i #!$%@? Zientarakiej. No ale nie ma zbytnio alternatywy jak nie możesz puścić z neta.
  • Odpowiedz
@m_k_92:
Te radia to są dramat. U mnie leci radio zet w biurze i w 99% codziennie playlista się pokrywa. Rozumiem, że chcą wracać czasami do klasyki ale oni wybrali kilka miesięcy temu np. jedną piosenkę backstreet boys i jedną britney spears i od miesięcy ten jeden utwór puszczają o tej samej porze.
Na rmf fm jak jakiś czas temu słuchaliśmy to na pewno jedna piosenka wodeckiego leciała rano. Codziennie.
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda no zobacz a ja ostatnio jak jechałem Pendolino do Wawy z Kołobrzegu to leciała muzyka klasyczna całą drogę. Mało tego na lotnisku (Okęcie) była jakaś akurat wystawa i facet grał na fortepianie. Co za brak kultury:)
  • Odpowiedz
@m_k_92: Polecam spróbować Czwórkę. Nie jest idealna (zdarza się polski rap :/) ale na pewno lepsza niż rmf/zet. Bardzo mało reklam, praktycznie brak polityki, ciekawe audycje "gadane" (ale to głownie wieczorami). Muzyka nie każdemu podejdzie bo głownie są mniej znane kawałki ale u mnie w #pracbaza już wszyscy się przekonali, że to dobre jest i akceptują. Jak gdzieś czasem usłyszę rmf/zet to mam w głowie tylko: "i wy
plastic11 - @mk92: Polecam spróbować Czwórkę. Nie jest idealna (zdarza się polski rap...

źródło: Czwórka_Polskie_Radio

Pobierz
  • Odpowiedz