Wpis z mikrobloga

@Reretos: jasne że oprawcy jako sprytni psychopaci z wiekiem osiągają więcej chyba że są głupi no to patologia, ale tacy osiągają więcej w karierze w rodzinnych sprawach to raczej zera, znam trochę te typy mam szczęśćie w branzy chwli z nimi mieć wspolnego i powiem tak... jakby im włączyć wrażliwośći pokazać świat w barwach osoby co idąc po bułki do biedy ma tyle wrażeń że im wystarcza na cały dzień albo
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: niby spoko, ale co mnie obchodzi to że byłeś gnębiony? Musiałeś się wyzywać na słabszych? Jak byłeś taki chojrak do mniejszego to czemu nie wystartowałeś do pijanego starego? Hehe. No współczuję, ale to nadal pokazuje jakim gównem są właśnie tacy bully
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: cokolwiek ci odpisze to radzę nic mu już więcej nie pisać, by to skłoniło go do przemyśleń, bo:
- jak odpisze coś w stylu 'wisi mi to' to do większości ludzi otrzeźwienie przychodzi po chwili i zaczynają po jakimś czasie analizować i mieć wyrzuty sumienia, że zachowali się niewłaściwie w stosunku do innej osoby,
- jak wdasz się z nim w dyskusje / kłótnie to dojdzie do wniosku, że dobrze
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7 dobrze postąpiłeś. Ludzie, którzy nas krzywdzą, nawet o tym nie wiedzą (co ich nie usprawiedliwia rzecz jasna). Ciekawy jestem dyskusji pod postem. Przeczytam, jak wrócę.

Wspieram!
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: Bez sensu. Trochę szukanie winy na siłę, klasę, liceum można było zmienić jak już się inaczej nie dało. Poza tym to co napisałeś, to na pewno tak było? Może trochę inaczej było, może nie on jeden jest winny twojego stanu.
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7 I tak na szybko skanując oczami komentarze, ja bym poblokował śmieciowych ludzi, którzy coś takiego bagatelizują albo innego elementu społecznego, dla których to powód do żartów, na przykład @SinMaker87 @Mega_Smieszek @TooFast @lezese @Alvarez17 @ainam102 @alverini @Niesondzem @Nowekonto1238 @A_tak_se_chodze @ruszcz @kogut_20 @amator_szarlotek @r5678 @PurpleKush @FedoraTyrone @PanLodowegoOgrodu @maciej-oliwa @Puuch12 @Szr1h

Ogólnie potwierdza się, że szukanie wartościowych ludzi to jak szukanie perełek w litrach mułu, bo i tu też znalazło się kilka wartościowych komentarzy,
  • Odpowiedz
@AlexBrown powód dla żartu to jest fakt że gość zamiast o tym po prostu zapomnieć czy sobie poradzić jak prawdziwy chlop to pisze litanię do gościa który już go pewnie nie pamięta nawet, jeszcze to było w czasach szkolnych
  • Odpowiedz
@AlexBrown masz na avatarze Seana Stricklanda który zapewne miał o wiele gorsze dzieciństwo niż większość tu wykopków którzy tylko walą konia i narzekają jak to jest źle i jakoś wyszedł z tego, depresja tylko istnieje jeśli jej dajesz siłę
  • Odpowiedz
@PurpleKush: jeszcze napisz mi, że facet nie może mieć depresji i nie może mieć myśli samobójczych bo to nie męskie. Niestety nie każdy ma wrażliwość emocjonalną na zerowym poziomie albo nie chce zapomnieć o problemach biorąc używki ( ͡~ ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz