Wpis z mikrobloga

#wybory Serio? xd Jak naprawde trzeba byc ograniczonym bym nie tyle co popierac do upadlego Konfedesrracje, a tak mocno nienawidzic Lewice xd.
Ja wiem, ze obecnie Lewica poza Razem to same zera jak Ziobro i czasy Millera, Lempickiej, Belki juz dawno minely, ale nadal to partia, ktora dala podwaliny pod rzady PO-PSL. Reformy jakie pizgali w latach 2001-2005 to naprawde najlepsze co spotkalo Polakow.
Szkoda, ze opamietanie juz nie przyjdzie zwlaszczs wsrod was mlodych co wiedze czerpiecie z kanalu zero czyli Stanowskiego i dzikiego trenera. #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: Mlody nie jestem. Moze dlatego juz tyle razy widzialem ze "bo to nie byl ten wlasciwy socjalizm. Nastepny zadziala" ze po prostu nie mam nic do lewicy - nawet szacunku.

A co do konfy... na szczescie z tego sie wyrasta. A nikt nie jest wiecznie mlody.
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: bardzo ciężko czyta się Twoje wypociny

może popracuj nad umiejętnością budowania wypowiedzi? odnoszę wrażenie, że przy pisaniu tego wysrywu spaliłeś ostatnie szare komórki
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: co ma wspólnego obecna lewica w Polsce, z tą za czasów SLD, albo z tą jeszcze dalej, która była partią troszczącą się o robotników? Jak ktoś ma na nich głosować, skoro wychodzą i mówią o wprowadzaniu PIESELu. Faktycznie, jest to sprawa, która jest wszystkim potrzebna xD
  • Odpowiedz
@GrochenMochen Weź #!$%@? być wiernym partii bo dwadzieścia lat temu coś zrobiła dobrego to dopiero trzeba być #!$%@?. To nie są drużyny sportowe, jak ich wymysły w widoczny sposób pogarszają jakość życia ludzi to logicznym powinno być że głosuje się na cokolwiek innego.
  • Odpowiedz
Reformy jakie pizgali w latach 2001-2005 to naprawde najlepsze co spotkalo Polakow.


@GrochenMochen: Zwłaszcza uwłaszczenie się kulczyków i innych #!$%@?ów. Jak tam wiecznie remontowana A4 i zakaz budowania dróg równoległych- zmalały urosły?
A może Autostrada Wielkopolska, jedna z najdroższych w Europie?
Rzeczywiście - czerwone ścierwa uwłaszczyły się na panśtwowym, faktycznie najlepsze co spotkało Polaków xD
  • Odpowiedz
Jak naprawde trzeba byc ograniczonym bym nie tyle co popierac do upadlego Konfedesrracje, a tak mocno nienawidzic Lewice xd.


@GrochenMochen: ale wiesz, że można jednocześnie nie popierać konfederacji - uważam ich za szkodników, dla których nie powinno być miejsca w polityce - i uważać lewicę za niepoważną partię?
Lewica to partia złożona z debili. I to jest fakt nie opinia. Oni z uporem maniaka, powtarzają od lat te same błędy. Za
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: używanie lewicy z lat dwutysięcznych jako argument w dyskusji o wyborach w 2024 to prawie tak, jakbym ja teraz chciał się odwoływać do wartości Imperium Rzymskiego.

Prawie, bo mnie z Imperium Rzymskim łączy więcej niż neo-Lewicę z Lewicą.
  • Odpowiedz