Wpis z mikrobloga


Mam dosyć realną teorię co do Mariusza i troski jego rodziny o jego zdrowie.
Mam przekonanie graniczące z pewnością że rodzinką tarantuli toruńskiej chcę go ubezwłasnowolnić i po prostu przejąc jego chałupę
I bardzo możliwe że cały proces żeby to zrobić już trwa od jakiegoś czasu
To by wyjaśniało dlaczego "rodzinka" chcę tam robić jakiś remont no bo chyba dla Mariusza go nie robią
Ogólnie ubezwłasnowolnić kogoś to dosyć trudny proces ale da się to zrobić jak się ma odpowiednie dowody a na samym YT jest tego pełno
Wizyty policji i liczne nieudane odwyki i to że ROKIN faktycznie ma n------e w głowie może być sporym ułatwieniem żeby go wyhuśtac.
Fakty nie opinie do c---a pana! #danielmagical #chlopakizraszei #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LenoV12: A w jaki sposób? To nie wejście do będącego w ciągu alkoholowym typa i rozwalenie mu komputera czy kradzież alkoholu, na ubezwłasnowolnienie też nie ma szans, to że pije nie daje żadnych podstaw i żaden sąd tego nie przyklepie.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39:
Ubezwłasnowolnienie raczej by przeszło. Nieporadny życiowo całkowicie. Wtedy jak dysk zaje...ali,to ile tygodni w śmieciach siedzieli? Nic się nie zorganizował. Teraz jak Mela sprzęt zwinął, to samo,tylko czekanie aż ktoś sprzęt wstawi. On w pojedynkę,to nie wie w którym kierunku iść,i co ze sobą zrobić. Do tego osamotniony. Więc pewnie by przeszło
  • Odpowiedz
@piSSowiec39:
No tak,nie ma papierów. Ale jak ktoś go wyśle na obserwację psychiatryczną,na potrzeby akcji,to moment i papiery będzie miał.
Do tego dołączyć zdjęcia jak zaśmiecił bude. I na siłę coś by się skręciło.
  • Odpowiedz