Wpis z mikrobloga

@MiGzam: Życzę powodzenia w wyjściu z nałogu. Niemniej nagłe odstawienie alkoholu po tylu latach ciągłego picia bez zaplecza medycznego z całym szacunkiem nie należy do najmądrzejszych decyzji, masz szczęście, że trafiłeś w porę do szpitala.

@pytanie1
Alkohol pobudza przewodnictwo GABAnergiczne, u alkoholików dochodzi do downregulacji tego przekaźnictwa w związku z ciągłą jego stymulacją. Nagłe odstawienie powoduje spore upośledzenie tego przekaźnictwa powodując obniżenie progu drgawkowego i majaczenie alkoholowe które jest
  • Odpowiedz
@MiGzam: tylko się nie #!$%@? w benzo dla odmiany, ten sam kawałek mózgu tańczy dla alkoholu i dla benzo, osobom z historią alkoholizmu #!$%@?ć się jest dużo łatwiej, a benzo to jeszcze gorsze gówno.
  • Odpowiedz
Niemniej nagłe odstawienie alkoholu po tylu latach ciągłego picia bez zaplecza medycznego z całym szacunkiem nie należy do najmądrzejszych decyzji, masz szczęście, że trafiłeś w porę do szpitala.


@Furox: zależy od organizmu, znam typa co odstawił nagle, dwa dni miał drgawki dłoni i tyle ubocznych a 10 lat w palnik codziennie.
  • Odpowiedz
@MiGzam: ratuj się Mirku - znam takich, co z tego wyszli i mają zajebiście silną psychę, a do tego mają sukcesy i im w życiu wyszło - idole, jeśli mam być szczery.
  • Odpowiedz
@frotto_chustka: sraczka to była codzienność, raz czy dwa mnie bolało coś tam w środku, ale ogólnie wyszedłem z tego mając w #!$%@? farta, żadnych poważnych uszkodzeń
  • Odpowiedz