Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Bezczelna bestia z gór wrzuciła właśnie 2 filmik, będzie teraz nadrabiać finansowe straty po ofensywie papierowych czołgów Kinka Dajmonta i ruch*ć po 5 filmów na 24h! Ale nie to najbardziej załamuje - stosunek lajków do dislajków 10:1! Wyjdzie jeszcze na to, że Emilian w dłuższej perspektywie zarobi więcej, bo Grażynki są głodne "przygód" obsrań*a z Warmii po takiej przerwie w nadawaniu mlecznego ka(na)łu. Brawo Kink! Brawo inkwizytorze!

A gdzie szeryf? Dzwońcie do szeryfa! Że poniedziałek i trzeźwieje jeszcze? Dzwońce w takim razie do minister Kotuli! Totalna kompromitacja tych dwóch ameb, które nie potrafią trzymać jęzora za zębami i którym ego, potrzeba atencji oraz olkoholizm uniemożliwiają sukces w walce z chłpeckiem po podstawówce.Teraz schowali się pod kamień, a przy pierwszym małym sukcesiku, albo raczej wpadce Mariana, znów ogłoszą ostateczne zwycięstwo i będą ścigać się o miano największego bohatera. Tfu na atencyjnych pajaców i ich bezrefleksyjnych pachołków.
  • 26
  • Odpowiedz
  • 2
@CzikaKiri: Errata: szeryf chyba rzeczywiście pod płotem leży nabombiony jeszcze, bo nie widzę, aby dziś się udzielał ze swojego konta Krzyzowa141 - myk, myk, myk - po 2 postach go rozszyfrowałem tydzień temu - myk, myk, myk i do kasy.

**Dzwońcie do Kotuli, trzeba pomóc dla Krzysia i leżącego gdzieś, zaszcz*nego i pijanego, szeryfa! Kingowi też można od razu turnus w Choroszczy załatwić. Dzwońcie do Kotuli** !
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: słuchaj odwłok ja to wszystko czytam i dobrze wiesz że mam wywalone co ty sobie tam robisz i nagrywasz ale za to że nagrywałeś na mnie filmiki to ci i tak dojade a za to że raz nazwałeś mnie tu „kundel” to będzie kłódka na bramce wisiała. A teraz mnie nazywasz jakąś lambadziarą? Przecież ja tam zaraz przyjadę ruro
  • Odpowiedz
  • 2
@Ivan_Sekal: Z tą ministrą to Szeryf do pieca też dołożył. Zanim została jego "koleżanką" i "sojuszniczką", to przecież pluł nasz konserwatysta z Podlasia na lewaków, śmiał się z tych ich oszołomskich inicjatyw jak np. feminatywy (i słusznie). Jednak jak dostał z jej biura pierwszą odpowiedź, to od razu narracja, że trzeba wykorzystać empatię lewaków i ich rzekome zainteresowanie problemami społecznymi ( to mógłbym zrozumieć jeszcze). Gdy jednak sam na poważnie zaczął
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: akurat miałem weekend i nie spędziłem go na kanapie oglądając zaszczańca z drugiego końca Polski. Jest jeszcze coś takiego jak grill, plaża i znajomi ale ty o tym nic nie wiesz bo nawet do Bielska masz zakaz wjazdu.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CzikaKiri:

Z tą ministrą to Szeryf do pieca też dołożył. Zanim została jego "koleżanką" i "sojuszniczką", to przecież pluł nasz konserwatysta z Podlasia


Najśmieszniejsze, że zapowiadał lajta z Warszawy spod ministerstwa : D

A skończyło się na tym, że niby jakiegoś mejla napisał i już załatwione : D

magiczne mejle łukaszka
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: ja mam każdy screen porobiony co ty do mnie pisałeś grubasie. Myślisz że jak coś usuniesz to nikt nic nie będzie widział? Już braciszka w tarapaty wprowadziłeś i pod sferą będzie go czekała niespodzianka. Żonce twojej też czeka niespodzianka za nazwanie mnie „zasiłkowcem”. Ja każdy twój ruch obserwuję odwłok
  • Odpowiedz
@Krzyzowa141: co?? Do jakiego Bielska baranie?? XDD Przecież ja człowieku nigdzie do ciebie nic nie pisalem? Masz jakieś omamy alkoholowe, że do mnie zaczynasz rozmowę? Ty chyba na oczy nie wiesz kto do ciebie pisze i odpisujesz przypadkowym osobom XDDD nayebany to do spania bo się osmieszasz a teraz cyk na czarno menela.
  • Odpowiedz