Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Bezczelna bestia z gór wrzuciła właśnie 2 filmik, będzie teraz nadrabiać finansowe straty po ofensywie papierowych czołgów Kinka Dajmonta i ruch*ć po 5 filmów na 24h! Ale nie to najbardziej załamuje - stosunek lajków do dislajków 10:1! Wyjdzie jeszcze na to, że Emilian w dłuższej perspektywie zarobi więcej, bo Grażynki są głodne "przygód" obsrań*a z Warmii po takiej przerwie w nadawaniu mlecznego ka(na)łu. Brawo Kink! Brawo inkwizytorze!

A gdzie szeryf? Dzwońcie do szeryfa! Że poniedziałek i trzeźwieje jeszcze? Dzwońce w takim razie do minister Kotuli! Totalna kompromitacja tych dwóch ameb, które nie potrafią trzymać jęzora za zębami i którym ego, potrzeba atencji oraz olkoholizm uniemożliwiają sukces w walce z chłpeckiem po podstawówce.Teraz schowali się pod kamień, a przy pierwszym małym sukcesiku, albo raczej wpadce Mariana, znów ogłoszą ostateczne zwycięstwo i będą ścigać się o miano największego bohatera. Tfu na atencyjnych pajaców i ich bezrefleksyjnych pachołków.
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@Ivan_Sekal: No ale to nic nowego. Przecież on potrafi wolty ideologiczne bardzo szybko wykonać. Na czacie ktoś mu zwrócił uwagę, żeby nie używał słowa "ministra", to posłał chłopa w diabli, zwyzywał i zagroził banem. Dawniej on potrafił jakoś krytykę brać na klatę i wiele podobnych uwag obracać w żart, co w nim sam ceniłem, ale od paru miesięcy jemu na prawdę siadło na dekiel i już nie toleruje odmiennych zdań, a
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: jedno pisze z drugim także siostra nie mieszaj się. Życie zweryfikuje twarzą w twarz.

Jak to ty Maksio to zastanów się czy warto teraz za bratem stać co ci problemów w BB narobił. Może przemów mu do rozsądku.
I Mariolce żeby utkała dziure. Bo będzie kara x2
  • Odpowiedz
@Krzyzowa141: jaki #!$%@? maksio??? xDDD Co ty masz w tym przepitym łbie. Człowieku weź sobie wygoogluj co to są urojenia i się z tym zgłoś do specjalisty. () Jeśli nie jesteś żadnym trollem to serio masz nasrane we łbie jak Kononowicz w pieluchach.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri:
Nie wiem czy Wójcik jest na tyle rozgarnięty by wiedział kogo słucha ale mam wrażenie, że szukasz tylko byle pretekstu by się dowalić niczym sam Piłkarz. Bo można oddzielić dzieło od autora, lubić daną muzykę i jednocześnie nie zgadzać się światopoglądowo z jej wykonawcami.¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@hahi-hohe:

Bo można oddzielić dzieło od autora, lubić daną muzykę i jednocześnie nie zgadzać się światopoglądowo z jej wykonawcami>


Częściowo masz rację, to jest skomplikowana kwestia i argumenty będą zawsze subiektywne. Trochę czy innym jest też muzyka, a czym innym np. malarstwo na przykład. Bardziej mi chodziło o humor sytuacyjny w tych dwóch wymienionych przykładach. Sam chyba przyznasz, że to jest jednak zabawne, gdy ktoś daje wykład na lajw o szkodliwości
  • Odpowiedz