Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, w ubiegłym miesiącu miałem okazję jeździć trochę Tesla Cybertruck po Kalifornii.

Głównie w okolicach Oakland - San Francisco - San Jose.

Samochód nie jest idealny, ale frajda z jazdy jest spora. Fajne jest też to, że można poznać wiele osób jeżdżąc takim samochodem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie pytania, chętnie odpowiem.

#ama #tesla #cybertruck
volumenis - Cześć Mirki i Mirabelki, w ubiegłym miesiącu miałem okazję jeździć trochę...

źródło: IMG_0844 Large

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
@volumenis opowiedz Mirek o swoich wrażeniach, sam jestem ciekawy, ten samochód waży że 3 tony a dmc ma pewnie z 5, jak to się prowadzi? Jaka jest widoczność ze środka? Dla mnie ten samochód to totalne gówno fanaberia ekscentryka ale moze ma jakieś zalety? W Europie to chyba nigdy nie dostanie homologacji?
  • Odpowiedz
@volumenis: ja mam takie zwyczajne pytanie: czy wygodnie się tym jeździ? widoczność, pozycja za kierownicą itp czy jest to samochód do którego z marszu się wsiada i można jechać czy wymaga jakiegoś przyzwyczajenia się na początku?
  • Odpowiedz
Fajne jest też to, że można poznać wiele osób jeżdżąc takim samochodem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@volumenis: potwierdzam, kupno niszowej zabawki jak #visionpro powiekszylo mi krag ludzi na linkedin o 50 i to takich ktorych w zyciu bym nie poznal xD

W Polsce jakbys takim cybertruckiem sie wozil tez pewnie sporo ludzi samo by zagadywalo, tzw conversation starter
  • Odpowiedz