Wpis z mikrobloga

mieszkam na ostatnim piętrze, a pode mną rodzina 2+3. Jak jest absolutna cisza w mieszkaniu rano lub wieczorem, to słyszę jak te dzieciaki biegają na boso #!$%@?ąc pietami. Ledwo to słyszę, ale są pode mną. Nie chcę sobie wyobrażać jak to słychać w mieszkaniu pod nimi

ja bym chyba psychicznie nie wyrobił mieszkają na jakimś pośrednim piętrze, że się trafi taka rodzinka. Jeszcze do tego dołóżmy najtańszy podkład pod panele i mamy instrument muzyczny, a nie podłogę

#nieruchomosci
  • 43
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: reproduktorzy powinni iść hodować gówniaki w domku na wsi. Purchlaki są jeszcze gorsze niż psy, bo jak napiszesz na vikop ru że ci szczekający pies somsiada przeszkadza, to wykopki w większości będą po twojej stronie, ale jak napiszesz że przeszkadzają ci bachory to gwarantowane zesrańsko w komentarzach że to dziecioczki bombelki słodkie świnte przyszłość narodu i często sami mają gówniaki dlatego tak bardzo chronią gówniaki i ich dzike harce w
  • Odpowiedz
ale jeśli ktoś przesadza to uważam że jest to oznaka brak szacunku


@maad: jak ktoś przesadza to się zgadzam. ale dla mnie przesada jest jak ktoś robi imprezę głośna imprezę w środku tygodnia do późnych godzin (chociaż i o to się nie czepiam bo pamietam jak sam byłem młody), albo całymi dniami słucha głośno muzyki. albo jak wiertarka #!$%@? o 21

za to ty próbujesz normalizować patologiczne zachowania rodziców które nie
  • Odpowiedz