Aktywne Wpisy

cheture +290
mam takiego chłopa w klatce co myślałam że nigdy nikomu dzień dobry nie mówi ani nie odpowiada więc ja też już czasem mówiłam czasem nie różnie to bywało a ostatnio się przyjrzałam i on mówi bo wargi mu się machają tylko że bardzo cicho i ogółem on smutny zawsze taki jakiś chodzi i od momentu tego odkrycia mówię zawsze mu pierwsza i się uśmiecham no i widzowie dzisiaj stał się sukces otóż

Frufruf +24
#perfumy
Przez następne 15 minut będę pachniał Aventusem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). A u was co dzisiaj na klacie?
Przez następne 15 minut będę pachniał Aventusem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). A u was co dzisiaj na klacie?





ja bym chyba psychicznie nie wyrobił mieszkają na jakimś pośrednim piętrze, że się trafi taka rodzinka. Jeszcze do tego dołóżmy najtańszy podkład pod panele i mamy instrument muzyczny, a nie podłogę
#nieruchomosci
Najgorzej jak ktoś ma wszystko jednocześnie. ;)
@Trombe: na szczęście u mnie sąsiad nie pali na balkonie, tylko w domu. Dzięki temu nie wali nam przez balkon, tylko na klatce schodowej.
@astrodamus: to nie życie w bloku tylko polskie ułomne prawo
@JacekBalcerzak: dokładnie tak samo na pewno nie jest, ale może nie ma aż takiej tragedii, cholera wie
Chyba to lubiła bo dwa lata zanim się wyprowadziłem to się ciągnęło.
Jeszcze miałem wjazd policji bo sąsiad kupił huskiego który wył w nocy ale osoba której to przeszkadzało nie potrafiła widać powiedzieć które mieszkanie dokładnie
@xPekka: Zwykły brak szacunku do innych
Na wsi będą dzieci się darly na podwórku obok, sąsiad będzie od rana kosił trawę, ktoś będzie żyłował motocykl, sąsiad remontujacy stodole będzie napierdzielal radiem od rana do wieczora, psy będą wyły i szczekały dzień i noc. Ja mam w domu rodzinnym jeszcze
Chociaż te tzipy ucichły, sąsiad już długo nie rucha.
No nic, czekam po prostu aż te dzieciaki podrosną i przestaną, albo