Wpis z mikrobloga

@kidi1: no może i dwóm na raz, co mnie to. Sama sytuacja jest zabawna. Nawet na tym zdjęciu Enrique trzyma ją w bardziej erotiko sposób, niż na tym co wstawilem jak tańczy z Robercikiem xD
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: HAHAHAHAHA! Nooo to na pewno daje dupy na boku. Ja też mam zdjęcie z koleżanką na imprezie jak udaje, że mnie liże po uchu, wiec na pewno jej mąż jest przez nią zdradzany, ale ja nie jestem milionerem i mi nikt z zazdrości nie dorabia historyjek. A szkoda.
  • Odpowiedz
@kidi1: widzisz, to ty sobie tutaj dorobiłes historyjkę o dawaniu dupy, ciągle o tym obciąganiu i dupodawaniu gadasz, gdzie ja nawet raz o tym nie napisałem. No cusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i tak pewnie ludzie niewtajemniczeni w Roberta lub Ankę myślą. Chciałbym zobaczyć ich minę jak się dowiadują, że to żona tak znanego piłkarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kolarzino: Musialby chyba zyc ostatnie 10 lat pod kamieniem i nie polaczyc dwoch kropek xD
  • Odpowiedz
@LamajHarma: Co Wy się tak jej czepiacie, przecież mówiła jakiś czas temu, że Robercik dzięki niej ma pieniądze, więc pewnie pojechała do Londynu zarobić aby utrzymać siebie i męża, a Wy już ją oskarżacie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jeśli celem Anki była promocja tej całej bachaty to można powiedzieć że się udało ale teraz kojarzy mi się chyba nie tak jak powinna xdd


@jamajskikanion: ale wiesz, że polskie przegrywy nie są jej targetem?
  • Odpowiedz
Anka lata z Alvaro po Europie, a Robert siedzi z dzieciakami w Barcelonie xD Przykro się na to patrzy


@LamajHarma: jak by mi tak baba odwalała to walizy na próg i krzyż na drogę do alvaro,
nie spodziewałem się że z lewandowskiego taki beciak potulny.
  • Odpowiedz