Wpis z mikrobloga

  • 3
@Szybkalada fasolka na śniadanie to nadśniadanie. Też byłem sceptyczny że jak to tak i olaboga nie chleb z masłem jak bozia przykazała, ale po spróbowaniu siadło tak że od kilku lat to mój stały punkt programu. A fasolka na toście? Po tym poznasz wygrywa.
  • Odpowiedz
  • 0
@dafto nie po prostu nie moje smaki, jeszcze ta fasola w tym sosie, no nie przychodzi mi to przez usta, jeszcze te sosy zwłaszcza takie slotkawe
  • Odpowiedz
no tak, bo jak ktoś je rano bułe/chlebek, później bułe/chlebek/inną bombe węgli,


@Kolarzino: Nom. 40 kanapek i herbata z cytryną - najlepiej :P
  • Odpowiedz
@fraciu: @Szybkalada przecież to jest jedno z lepszych śniadań jeśli chodzi o wysycenie xD Dla mnie śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, teraz robie sobie szejki bo mam blender i mi wygodniej, ale wiele razy jadłem angielskie.
Po takim śniadaniu na spokojnie nie musisz drugiego śniadania jeść tylko sobie wytrzymasz do pory obiadowej, masz tam bardzo zróżnicowany skład który po kolei się trawi więc energie masz dłuższy czas. A nie jak w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ButtHurtAlert jak chcesz się nazrec to jedz kg ziemniaków, co mnie obchodzi czy jest sycące czy nie, dla mnie najważniejszy jest smak.

Jak wy jecie bo jest sycące i tylko dlatego to jesteście jebnieci.
  • Odpowiedz
  • 0
@fraciu kilogram ziemniaków nie jest sycacy bo jest to skrobia czyli cukier złożony.
Śniadanie angielskie ma w sobie dużo białka roślinnego i zwierzęcego oraz tłuszczy.
  • Odpowiedz