Wpis z mikrobloga

ma chłopa takiego że lepszego już mieć nie można


@Wilkbardzonijaki: a co dla ciebie jest tego wyznacznikiem? Bo jest znany i bogaty? I to ma już oznaczać, że jest "najlepszy" jakiego tylko da się mieć?

Nawet jak jest głupi jak but i go wiecznie w domu nie ma, bo non stop gra i trenuje? Ludzie zlitujcie się, to jest prosty kopacz gały a nie żaden wielki odkrywca, twórca czy filozof. Naprawdę
  • Odpowiedz
@Antorus: nie umniejszam robercikowi bo to zajebisty sportowiec, ale idealizowanie kogos za kopanie piłki i branie go za nieskazitelny ideał jest smieszne. oboje sa ludzmi, moze anka woli zachowywac sie jak studentka na erazmusie, ale juz wiele razy sie przekonalem, ze lepiej poznac obie strony. ale jest na pewno glupia ze robi takie rzeczy publicznie xD iq buta
  • Odpowiedz
@Kismeth nie chcę psuć historii, ale jak mogli widzieć ją w samolocie ? Mam na myśli, widzieć na tyle długo, żeby obserwować ich zachowanie a nie tylko przejść obok.

Domyślam się, że Lewandowscy latają pierwszą klasą a nie ekonomiczną. Znajomi też tam siedzieli ? Jak tak, to gratuluję im bogactwa 😜. Często kupuję bilety, bo sporo latam służbowo. Dla mnie to zawsze ekonomiczna, ale nieraz z ciekawości zerknę na ceny w pierwsze
  • Odpowiedz