Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piszę z anonima bo usunąlem konto XD

Może ktoś mi merytorycznie powiedzieć czemu wszyscy nazywają Miszę "onucą" (nienawidzę tego słowa)? Przecież w swojej autostopowej serii z wyprawy na Kamczatkę to ciągle krytycznie się wypowiadał o rosyjskiej mentalności w kontekście historii czy ich imperializmu. Czasami nawet się o to z nimi kłócił (przynajmniej raz z jakąś kobietą bo z mężczyznami się bał xD). Poza tą serią to w sumie nic za bardzo nie oglądałem poza jakimiś pojedynczymi filmikami (np seria Casha z Kambodży). Czy szerokopojęte krytykowanie czasami "eurosojuza" to już wystarczy?

#anks #autostopemnakoniecswiata #pater #michalpater #raportzpanstwasrodka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
  • 10
@mirko_anonim: nie czytałem do końca, wybacz. dlatego:
1. to rusofil xD
2. jego narracja to kopia 1:1 ruskiej propagandy o ZAPADZIE
3. ta wstążka

Każda onuca kłuci się z ruskimi ale uznaje ich "wyższość" i #!$%@? o mitycznych Słowianach pod przywództwem Kacapów. Chociaż to ostatni ze Słowian, którzy się uformowali, do tego wymieszani z mongołami. Tfu!
lskx - @mirko_anonim: nie czytałem do końca, wybacz. dlatego:
1. to rusofil xD
2. jeg...

źródło: 41-vAnrhrWL._AC_SY580_DpWeblab_

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja tam gościa przestałem oglądać bo ma tak #!$%@? ego że podejrzewam u niego jakieś zaburzenie osobowości.
To jest typ człowieka że jak ktoś mu napisał heheszkowy komentarz że nie umie grać na gitarze to ten zaczął się rzucać i zablokował typa. jak trafiłem kiedyś na jakiegoś lajwa i ktoś grzecznie o coś tam zapytał (nie pamiętam dokładnie co ale coś normalnego) to ten zaczął się cały pluć, żeby mu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: z tą onucą to raz, że na Wykopie przypomniano się, iż Miszą nosił tą nieszczęsną wstążkę. Po drugie, może i Misza nie popiera Rosji i Rosjan, ale część głoszonych przez niego poglądów zdaje się wielu osobom być zbieżna, choć nie wprost z interesami Rosji. No i do tego to co pisał przedmówca, po bliższym poznaniu Misza jest dość mocno antypatyczny.
pelt - @mirko_anonim: z tą onucą to raz, że na Wykopie przypomniano się, iż Miszą nos...

źródło: 21sjty9w2gr91

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo ma poglądy centroprawicowe i czasem powie złe słowo o unii europejskiej a na tym tagu ludzie wierzą że poza unią europejską nigdzie na świecie ludzie nie mają lodówek do mięsa, kanalizacji, chodnikow itd więc unii krytykować nie można. na dodatek był w rosji i śmiał powiedzieć że niektóre rzeczy mu się tam podobają
mateuszczerski - @mirko_anonim: bo ma poglądy centroprawicowe i czasem powie złe słow...
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Rusofilia Miszkina Paterowa była znana na grubo przed lutym 2022 i się kiepsko zestarzała xD Pitolenie o moralnym upadku zapadu itd. itd. No ale parę razy kłócił się z pijanymi sowietami o wielką wojnę ojczyźnianą więc u połowy wypoku ma status nieomylnego patrioty


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Lubie jak mówi o sobie per Główny Bohater. To takie słodko - narcystyczne. Ta jego ex laseczka - blondynka, poszła w #!$%@? życie z kimś normlanym układać, wyczuła problemy w przyszłości noskiem.
  • Odpowiedz