Wpis z mikrobloga

  • 10
@Pandillero

@Itslilianka: Tylko we Francji. Nie w Polsce.


Jak widać nie tylko, w Niemczech też.

@Ziutek_Grabaz @Serniczek_Szatana @j557
Francja, Niemcy, niedługo Hiszpania itd. To jest trend, który przyjdzie i do nas.

Wielu się śmiało, że lewackie UK i Hiszpania dały sobie wprowadzić prawo, które pozwala wywalić faceta z własnego domu tylko za posądzenie przemocy domowej/gwałt. Nikt nie myślał, że u nas to będzie. A jak widać projekt ustawy "mieszkanie za posądzenie"
  • Odpowiedz
to już zawsze w rodzinie będzie ta zadra, że "nie wierzyleś",


@sierramikebravo: tak, to dość pospolita praktyka.

Wali mnie to. Zrobiłem badania. Tak jak napisałem, można je zrobić bez wiedzy i zgody matki, co wyklucza takie kwasy w odwecie.

Czekam aż pojawi się typowy wykopowy argument że te badania są statystycznie niewiarygodne "bo jedna baba drugiej babie tak powiedziała". Nonsensy za nonsensami.
  • Odpowiedz
@sierramikebravo

@kosmita: Bo jeśli jest Twoje, to już zawsze w rodzinie będzie ta zadra, że "nie wierzyleś", że "partnerkę za zdzire masz" itp. Jakby było z automatu, to luźno, no zrobili bo musieli i tyle ¯\(ツ)/¯


No bo chyba taka jest prawda? Że jeśli wykonujesz test to dlatego że nie wierzyłeś, nie ufałeś że to Twoje dziecko lub rozważasz możliwość że zdradziła? Jestem przeciwny testom z automatu, szkoda na to kasy,
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick wykopki to odklejency xD

Zyjesz z zona, ufacie sobie ale #!$%@? wykopek ciągnie tysiące od państwa na test który potwierdzi, że dziecko jest twoje bo on zna redpilla czy innego guwnopilla i wie lepiej że trzeba sprawdzać xD
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Szacuje się że ok. 8-10% ojców wychowuje nie swoje dzieci. Nie każdy pilnuje swojej kobiety 24h/dobe. Zdrady zdarzają się w najlepszych związkach, czasem są jakieś kłótnie, kobieta potrzebuje "przestrzeni" a potem powrotu do stabilnego beciaka providera. Nieraz chłop wyjeżdża w delegacje czy za granicę zarabiać na chleb a partnerka w międzyczasie przyprawia mu rogi. Takie testy są jedynie szkodliwe dla państwa bo wygodniej #!$%@?ć jakiegoś rogacza w alimenty niż przeznaczać
  • Odpowiedz
Żadne rządy nie wprowadzą takiej legislacji, bo też żadne społeczeństwo demokratyczne jej nie poprze, jako oddającej zdecydowanie zbyt dużo kontroli w ręce państwowe. Szczególnie w erze galopującej bezpłodności. Proklamujecie OBOWIĄZKOWĄ analizę DNA każdego noworodka w czasach, w których coraz powszechniej wśród mężczyzn występują zaburzenia spermatogenezy, skutkujące tak niewielką liczbą żywych plemników, że nie wystarczą do zapłodnienia naturalnego.

Więc korzysta się z nasienia dawcy. I teraz wyobraźcie wy sobie misie kolorowe – nie
  • Odpowiedz