Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Rozsmieszaja mnie laski, ktore chca pozytywnych facetow, ogarnietych zyciowo. Przeciez to przeciwienstwo. Ja np jestem ogarniety zyciowo, duzo pracowalem zeby moc sobie kupic mieszkanie, ktore nie nadaje sie do zycia bo sasiedzi to patologia. Mam choroby autoimmunologiczne przez ktore jestem ciagle zmeczony, moje zycie skupia sie wokol pracy zeby przetrwac. Nie mam rodziny bo wszyscy szybko umarli, bylem bity w dziecinstwie. Jak ja mam byc pozytywny? A jak nie jestem pozytywny to wszyscy sie odsuwaja. Ale jak ktos jest alkoholikiem to on oj biedny, trzeba mu pomoc xd
Swiat jest chory i wszystko jest na opak. A jedyni pozytywni ludzie jakich widuje to z bananowych rodzin co dostali na wszystko i zero wysilku.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: witamy w świecie dysproporcji, proszę pobrać numerek i pogodzić się z losem. Takie życie - to akurat nie ironia. Nikt nie oczekuje od Pana niczego więcej niż przezwyciężania przeciwności losu i składania się na "systemowe ofiary opresyjnego ustroju mentalno-ekonomiczno-życiowego"
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Linnior88 najgorzej ze ludzie tego nie rozumieja. Nie ma szans dogadac sie z kims pozytywnym. Spotkalem ostatnio optymistke i to jest jak bicie glowa w mur. Wg niej ludzie sa cudowni a ja jestem zbyt negatywny xd
Podejrzewam ze by miala proby samobojcze i leczenie psychiatryczne gdyby miala dziecinstwo jak ja ale JUST BE POSITIVE BRO
@programista15cm ty to dobry, pod kazdym postem te wysrywy umoralniajace. Zyje od lat z godnoscia, sam sie utrzymuje, walcze kazdego dnia i co z tego mam? Absolutnie nic i jeszcze wiecej po dupie dostaje. Co jeszcze wedlug ciebie mam zrobic zeby mi sie poszczescilo w zyciu? Just terapia bro czy just spojrz z innej perspektywy bro? Jak mam spojrzec inaczej jak przychodze zmeczony po pracy, sasiad halasuje, w pracy ludzie mnie obgaduja choc nikomu nic zlego nie zrobilem, dziewczyny oczekuja ze bede za nie placil. No z czego mam sie cieszyc chlopie? Niektorzy zerowym wysilkiem zyja-moja byla, miesskanie od rodzicow, nie pracuje bo rzucila studia, utrzymuja ja. Pieprzy sie z kim popadnie i nic nie musi. Ja o wszystko musze walczyc. Wiem ze zycie jest niesprawiedliwe ale po co mam byc pozytywny? Mam zaklamywac rzrczywistosc?
@WpiszSwojLogin no nie jest sprawiedliwy. To znaczy ze mam byc pozytywny czy oszukiwac wam siebie ze mam super zycie? Mam udawac pozytywnego zeby mnie ktos lubil czy co
Nie za bardzo rozumiem takie p---------e banaloe ze swiat jest niesprawiedliwym to oczywiste ze nie jest ale irytuja mnie tepaki, ktore oczekuja bycia pozytywnym nie znajac czyichs doswiadczen. Czy ja od kogos oczekuje ze
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): E tam, moi rodzice srali za stodołą dosłownie, mojej dziewczyny budowali dom własnymi ręcyma, i dużo trzeba było robić żeby podskoczyć poziomy wyżej np. Wlwstawać o 5 rano na PKSa na uczelnie żeby wracać o 22, bo trzeba było pracować na pełnym etacie już od 1-szego roku studiów co było dużą żonglerką, uczyć się języków, ryzykować wyjazdy za granicę bez wielkich oszczędności, podejmować mądre decyzje z zarobionymi pieniędzmi,
  • Odpowiedz
Rozsmieszaja mnie laski, ktore chca pozytywnych facetow, ogarnietych zyciowo. Przeciez to przeciwienstwo.


@mirko_anonim: Nie, to absolutnie nie jest przeciwieństwo i skończ p!ed0(L)!ć głupoty lub chociaż miej odwagę robić to ze swojego konta na wykopie.
  • Odpowiedz
najgorzej ze ludzie tego nie rozumieja. Nie ma szans dogadac sie z kims pozytywnym. Spotkalem ostatnio optymistke i to jest jak bicie glowa w mur.


@mirko_anonim: Nie, najgorsze jest to iż sam najbardziej tego nie rozumiesz i próbujesz wyperswadować publicznie innym ludziom żeby klepali cię po plecach zgadzając się z tobą. Dogadywanie się z pozytywnymi ludźmi jest łatwiejsze ponieważ oni przede wszystkim nie negują wszystkiego.
  • Odpowiedz