Wpis z mikrobloga

Mała aktualizacja apropos wyjazdu do Legii cudzoziemskiej, wołam pulsujących poprzedni post.

A więc tak, wczoraj byłem pod centrum rekrutacyjnym, kręciłem się, coś zjadłem i postanowiłem, że uderzam. #!$%@?, drzwi zamknięte. Próbowałem się tam dodzwonić, ale mój e-sim pozwala tylko na internet, no nieważne.
Po drugiej stronie tego obiektu były bramki, więc wyskoczyłem do jakiejś dwójki zaskoczonych Francuzów, którzy opuszczali obiekt i zapytałem moim angielsko - francuskim, jak mam się dostać do tego #!$%@? #!$%@?.
Oni zaskoczeni, z uśmiechem na twarzy mi mówią, że tam z tyłu, ale dzisiaj święto narodowe i w sumie to mają zamknięte.

Ja już #!$%@?, ale na siebie, bo nie sprawdziłem, że mają jakieś tam święto wywieszania białej flagi czy inne gówno. No dobra, pochodzilem po całym Paryżu, zrobiłem z 20km z buta i pod wieczór wynająłem jakas melinke na booking. Dzielnica, jak jakiś francuski Brooklyn. Dostaje klucz, idę do pokoju, a tam na drzwiach znaczek wózka inwalidzkiego. Jak to zobaczyłem, to wybuchlem śmiechem, tak mocno, ze już nawet nie byłem beznadziejny i #!$%@?. Okazało sie, że łazienka była przystosowana dla niepełnosprawnych. W sumie zgadza się, bo tak się czułem.

Dobra, dzisiaj wyleciałem pełen nadziei, 7km z buta i jestem znowu w centrum rekrutacyjnym pile de paris, zadowolony, zmotywowany. I wiecie co? Dzisiaj też mają #!$%@? zamknięte, ochraniacz mówi, mesje dawaj przyjdź se w poniedziałek, będzie git.
#!$%@? mać, co za dziwne miejsce na ziemii. Żadnej informacji, ani na ich stronie internetowej, ani nigdzie #!$%@? indziej. Nie wiem co mam robić, jestem już totalnie #!$%@?, mam ze sobą 3 koszulki, 3 pary gaci i 3 pary skarpet, do tego przybory do higieny. Musze wynająć jakieś airbnb, bo nie odpuszczę mojej #!$%@? decyzji o zmianie swojego #!$%@? życia.
Pozdrawiam was wszystkich, jak ktoś jest w Paryżu i chce obalic flaszkę ze mną to zapraszam.
#gownowpis #mireklegionista #smutnazaba
McBreed - Mała aktualizacja apropos wyjazdu do Legii cudzoziemskiej, wołam pulsującyc...

źródło: temp_file9172281400467910571

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • 1
@McBreed na zachodzie 8 maja jest jak u nas 3 maja. Dużo osób robi sobie dłuższy weekend. U nas też dużo miejsc jest zamkniętych 2 maja albo w piątek po Bożym Ciele.
  • Odpowiedz
A co ma legia do przeklinania na wykopku Panie Kondon? Don?


@Niedobry: to, że nie chceez przeklinać to luz, Twoja sprawa. Natomiast jeżeli chcesz przeklinać, ale boisz się co pomyśli mod i czy nie da bana to to chyba jesteś zbyt bojaźliwy jak na legię. No, ale op wyjaśnił, że to nie celowe.
  • Odpowiedz
@McBreed: Widziałem Twoje wpisy wcześniej i relację nocki z jakąś włoską milf. Czemu nie uderzyłeś bezpośrednio na południu FR?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dnljr byłem w 7 letniej relacji, z czego od 5 było narzeczeństwo, dlatego pisałem o swojej lubej żonka, nawet mam ją tak dalej zapisana w telefonie. ale Wy jesteście dociekliwi, wszędzie konspirację, każdy chce oszukać Elite internetu XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@zielonzielon nie sprawdziłem, decyzję o wyjeździe podjąłem dzień przed wyjazdem w zasadzie. nie jestem na nikogo zły, tylko na siebie, byłem we Francji raz i to typowo turystycznie. mea culpa, głowe posypuję Popiołem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dnljr chłopie, ja traktuje wykop jako internetowy pamiętnik, nie potrzebuje sobie podbijać ego przy pomocy zarzutek xd
sam się przekonasz prędzej czy później
  • Odpowiedz
@McBreed ja ci nie wierze. I zaloze sie z toba o co chcesz, ze „jakims cudem” ci nie wyjdzie „a przeciez zrobiles wszystko co w twojej mocy” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@McBreed: Los się do ciebie uśmiecha właśnie, i coś ci chce przekazać. To nie jest klasztor Zen chłopie. Mój wujek był w legii ponad 10 lat i pluje sobie w brodę do dzisiaj. Powiedział, że to wg niego była strata życia. I drugie, że w legii jak coś się stanie to tylko buty po tobie zostają w optymistycznym warunku.
  • Odpowiedz