Wpis z mikrobloga

Mała aktualizacja apropos wyjazdu do Legii cudzoziemskiej, wołam pulsujących poprzedni post.

A więc tak, wczoraj byłem pod centrum rekrutacyjnym, kręciłem się, coś zjadłem i postanowiłem, że uderzam. #!$%@?, drzwi zamknięte. Próbowałem się tam dodzwonić, ale mój e-sim pozwala tylko na internet, no nieważne.
Po drugiej stronie tego obiektu były bramki, więc wyskoczyłem do jakiejś dwójki zaskoczonych Francuzów, którzy opuszczali obiekt i zapytałem moim angielsko - francuskim, jak mam się dostać do tego #!$%@? #!$%@?.
Oni zaskoczeni, z uśmiechem na twarzy mi mówią, że tam z tyłu, ale dzisiaj święto narodowe i w sumie to mają zamknięte.

Ja już #!$%@?, ale na siebie, bo nie sprawdziłem, że mają jakieś tam święto wywieszania białej flagi czy inne gówno. No dobra, pochodzilem po całym Paryżu, zrobiłem z 20km z buta i pod wieczór wynająłem jakas melinke na booking. Dzielnica, jak jakiś francuski Brooklyn. Dostaje klucz, idę do pokoju, a tam na drzwiach znaczek wózka inwalidzkiego. Jak to zobaczyłem, to wybuchlem śmiechem, tak mocno, ze już nawet nie byłem beznadziejny i #!$%@?. Okazało sie, że łazienka była przystosowana dla niepełnosprawnych. W sumie zgadza się, bo tak się czułem.

Dobra, dzisiaj wyleciałem pełen nadziei, 7km z buta i jestem znowu w centrum rekrutacyjnym pile de paris, zadowolony, zmotywowany. I wiecie co? Dzisiaj też mają #!$%@? zamknięte, ochraniacz mówi, mesje dawaj przyjdź se w poniedziałek, będzie git.
#!$%@? mać, co za dziwne miejsce na ziemii. Żadnej informacji, ani na ich stronie internetowej, ani nigdzie #!$%@? indziej. Nie wiem co mam robić, jestem już totalnie #!$%@?, mam ze sobą 3 koszulki, 3 pary gaci i 3 pary skarpet, do tego przybory do higieny. Musze wynająć jakieś airbnb, bo nie odpuszczę mojej #!$%@? decyzji o zmianie swojego #!$%@? życia.
Pozdrawiam was wszystkich, jak ktoś jest w Paryżu i chce obalic flaszkę ze mną to zapraszam.
#gownowpis #mireklegionista #smutnazaba
McBreed - Mała aktualizacja apropos wyjazdu do Legii cudzoziemskiej, wołam pulsującyc...

źródło: temp_file9172281400467910571

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@McBreed Ford de Nogent to punkt rekrutacyjny w Paryżu/pod Paryżem. Kiedyś niby był otwarty 24/7 ale w praktyce to różnie bywało. W Aubagne pod Maryslią jest ten główny punkt i on powinien być otwarty cały czas. Te punkty w Paryżu to tylko taka wstępna selekcja, prawdziwe testy będą dopiero w Aubagne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Delfin17 a nie wyszło mi w Polsce, z kobietą, z domem, rodziny też za dużo nie mam. zawsze patrzyłem na innych, ale teraz postanowiłem spełniać swoje marzenia
  • Odpowiedz
@McBreed:

a nie wyszło mi w Polsce, z kobietą, z domem, rodziny też za dużo nie mam. zawsze patrzyłem na innych, ale teraz postanowiłem spełniać swoje marzenia


W sumie całkiem orginalna decyzja. Powodzonka, i czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy
  • Odpowiedz
@McBreed w środę i w czwartek mieli teraz święta i dni wolne od pracy, tak że pewnie zrobili z tego cały tydzień, jak u nas w majówkę. W środę był Dzień Zwycięstwa, a w czwartek Wniebowstąpienie Pańskie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Tajlosfit Nie, nie mam dzieci i jeśli bym miał, to nie podjąłbym takiej decyzji. Mam 23 lata, jestem młody, moim jedynym dobytkiem był mój samochód XDD
  • Odpowiedz
  • 0
@McBreed wierzysz w przeznaczenie itp. ? może kosmos daje ci znak żeby jednak tego nie robić haha. czego nie wybierzesz to powodzenia Ci życzę i liczę na apdejty na mirko
  • Odpowiedz
@McBreed jak będziecie lecieć na akcje to też będziesz cykal fotki i spowiadał się na wykopie? Czemu nie poszedłeś do polskiej armii na SWAT? Chyba masz zdrowie do tego bo Legia to taki francuski SWAT.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@allX wszyscy znajomi mi mówią, że to przezczenie i, że mam nie iść. ja jednak jestem uparty i to mocno, jak mnie odrzuca na selekcji, to będzie wystarczający znak XD
  • Odpowiedz
@McBreed: w Polsce ci z kobietą nie wyszło mówisz, ale w styczniu to jeszcze żonę miałeś mordo. Szybka ta decyzja z wyjazdem do legii XD
  • Odpowiedz