Wpis z mikrobloga

Dobra 23 lvl byłem jako prawiczek na divach laska młoda zgrabna miła i powiem wam ze taki pusty seks jest bez sensu dla mnie taki narkotyk którym zalewasz swój mózg i dopamine . Uwazam ze seks ma tylko sens jesli naprawde kogos kochasz a on ciebie ale mówie o prawdziwej milosci a nie takie zwiazki jak wiekszosc beciakow w polsce gdzie laska ich poniza a seks traktuje jak nagrode. Albo w przypadku chęci posiadania dzieci. I to nie chodzi ze to diva była gdybym wyrwał jakas julke w klubie czy jakies fbw bylo by to samo . Jako ze nie wierze w milosc to zostaje mi abstynencja seksualna i transmutacja energii w cos innego biznes albo hobby i treningi siłowe . Powiem wam ze po tym pierwszym razie przestałem wstydzić się kompletnie kobiet i stracilem ochote na jakies interakcje seksualne bo to nic nadzwyczajnego zwykla czynnosc jak mycie zebów jazda na rowerze , itp. I powiem wam ze nie wiem jak moze byc tyle spermiarzy , beciaków i simpów ktorzy maja tak mozg zalany spermą i poniżają sie dla jakichs brzydkich #p0lka dla jakiegos zwierzecego seksu albo płacą im za zdjęcia
Jak jeszce nie bzykaliscie to niczym sie nie przjemujcie bo to nic nadzwyczajnego smucic sie mozna z tego powodu ze nigdy nie uprawialismy nie uprawialiscie seksu z osobą ktora was szczerze kocha
#przegryw #divyzwykopem #tinder #blackpill #nofapchallenge #depresja
Henson_ - Dobra 23 lvl byłem jako prawiczek na divach laska młoda zgrabna miła i powi...

źródło: IMG_5460

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Henson_:

Uwazam ze seks ma tylko sens jesli naprawde kogos kochasz a on ciebie ale mówie o prawdziwej milosci a nie takie zwiazki jak wiekszosc beciakow w polsce gdzie laska ich poniza a seks traktuje jak nagrode. Albo w przypadku chęci posiadania dzieci. I to nie chodzi ze to diva była gdybym wyrwał jakas julke w klubie czy jakies fbw bylo by to samo .


gdyby to była prawda to nie
  • Odpowiedz
@Henson_ niezupełnie
Gdzieś na dnie piramidy Masłowa masz jedzenie, spanie, sranie i ruchanie

Możesz copować, waląc konia, możesz nofapować, ale po czasie brak baby powoduje #!$%@?.
Przynajmniej u mnie.
  • Odpowiedz
  • 2
@WolvvloW: znaczy ja wiem ze organizm domaga sie seksu bo taka jest biologia ale chodzi mi ze nie mam zamiaru juz dymac jakis bab tylko jak juz naprawde bede mial cisnienie to sobie zwale i tyle tak jak jesgem glodny i chce mi sie jesc
  • Odpowiedz
@Henson_: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś
  • Odpowiedz