Wpis z mikrobloga

@Sin-: No tak, wypowiedź o wywalaniu ukraińców na front pewnie też przeinaczona xD jak WKK nie potrafi rozmawiać "po politycznemu" to niech się zamknie.
  • Odpowiedz
  • 16
@Sin- obrzydliwy populista, rzygać mi się chce na myśl, że to raczysko będzie toczyło życie publiczne całe moje życie XD
  • Odpowiedz
@Sin-: mentzen od jakiegoś czasu zajmuje się tylko łapaniem za słówka polityków koalicji i szukaniem na siłę afery. Niech się weźmie wreszcie do roboty, bo od początku kadencji sejmu to #!$%@? zrobił.
  • Odpowiedz
@Sin-:
Mimo mojej całej antypatii do Mentzena, co on tutaj napisał nie tak? Kosiniak się po prostu takim #!$%@? wpisem skompromitował jako minister obrony narodowej.
  • Odpowiedz
@Sangreal: mimo wszystko memcen nie jest ministrem obrony. Jak sie czujesz wiedzac ze polski minister obrony planuje od razu #!$%@? do rumunii w przypadku wojny? Wazne ze brode ma fajna xD
  • Odpowiedz
@Lorne: Gdzie Kosiniak napisał, że ma zamiar uciec do Rumunii czy gdziekolwiek indziej? Czy to rozumiesz sens pojęcia "plecak ewakuacyjny/ucieczkowy?". Bo chyba nie do końca. Dodatkowo jest to bardzo dobra akcja promocyjna, bo taki plecak w obecnej sytuacji powinien być na wyposażeniu każdego. Przykład idzie z góry.
  • Odpowiedz
@Sin- No ale dokładnie tak napisał, "Od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę mam spakowany plecak ewakuacyjny - powiedział szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz", a do tego wspomniał o tym, że warto go mieć w celach różnych katastrof.
Więc co niby nieprawdziwego napisał Mentzen?
  • Odpowiedz
Więc co niby nieprawdziwego napisał Mentzen?


@Rozgryzacz: nic nieprawdziwego. Natomiast zasugerował w ostatnim zdaniu, że spakowany plecak ewakuacyjny Kamysza ma cokolwiek wspólnego z postawą obronności państwa Polskiego. Tym samym po raz setny udowodnił, że jest absolutnym przygłupem, którego zwoje mózgowe pracują na tyle wolno, że nie są w stanie najpierw pomyśleć, później coś napisać w oficjalnym medium.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe Raczej jak już nie rozumiesz, to zasugerował, że kto jak kto, ale minister nie powinien mówić o plecaku ucieczkowym, a bynajmniej nie umieszczać go w kontekście wojny.
Jak chciał wspomnieć o tym by być gotowym na klęski żywiołowe to powinien to zrobić w bardziej ogarnięty sposób.
Wyszło tak jakby sugerował odrazu swoją ucieczkę w razie konfliktu.
  • Odpowiedz
Kosiniak się po prostu takim #!$%@? wpisem skompromitował jako minister obrony narodowej.


@Flypho: Jakim "wpisem"? Nawet nie wiesz, że to nie był wpis tylko wypowiedź w radio a krytykujesz. Nie wiesz co krytykujesz.

No ale dokładnie tak napisał, "Od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę mam spakowany plecak ewakuacyjny - powiedział szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz", a do tego wspomniał o tym, że warto go mieć w celach różnych katastrof.

Więc co niby
  • Odpowiedz
Jak chciał wspomnieć o tym by być gotowym na klęski żywiołowe to powinien to zrobić w bardziej ogarnięty sposób.

Wyszło tak jakby sugerował odrazu swoją ucieczkę w razie konfliktu.


@Rozgryzacz: co bardziej upośledzeni istotnie mogli tak to zrozumieć, reszta wie, albo sprawdziła do czego służy plecak ucieczkowy.
  • Odpowiedz
@licuri o, nie złe argumenty, nazywać innych upośledzonymi, nie dziwne, że ty odrazu zrozumiałeś.
Tytan intelektu.
Widać dobrze płaci strona rządowa takim jak ty.
  • Odpowiedz