Wpis z mikrobloga

- Bądź Bejem
- Przyjdz 10 minut przed czasem odbioru dzieka (chociaż Wuj wie, czy nie było to 15/20)
- Miej pretensje, że jeszcze nie można odebrać
- W rozmowie z wychowawcą wychodzi, że to może jeszcze trochę potrwać, bo TWOJE DZIECKO kończy akurat naukę tańca na Dzień Mamy.
- Powiedz, że nie ma opcji, bo jesteś zapracowanym ojcem, właśnie wracasz z pracy i jesteś zmęczony*
- W gruncie rzeczy jesteś bezrobotnym menelem, który cały dzień nic nie robił i który "śpieszy" się do Lumpenhausu, żeby dalej tam nic nie robić

On mnie nie przestanie zadziwiać. Ogólnie, to jestem już dawno po etapie przedszkolnym ze swoimi dzieciakami,
ale nawet jakbym miał zrobić w gacie, zaczekałbym (i wielokrotnie czekałem), jakby córka brała udział w jakiejś aktywności, zwłaszcza że to była najprawdopodobniej JEGO WINA xD

TOP Ojciec.

Strzelam, że jakby przyszedł punktualnie, problemu pewnie by nie było (względnie jakieś minuty)

*berbeluchowane

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
kurczakos1 - - Bądź Bejem
- Przyjdz 10 minut przed czasem odbioru dzieka (chociaż Wuj...
  • 9
  • Odpowiedz
@kurczakos1:
Ten frejer plugawy zawsze ma do wszystkich pretensje i szuka winnych,sociopata normalnie.
Powinni dawno zutylizować ten nieudany egzemplarz zapijaczonego nygusa na kompost.
Nawet nie płaci za te przedszkole tylko ex teściowie.Kloszard obejszczany alkoholik,ha tfu.
  • Odpowiedz
@darth_invader: klapson jakby mógł, to by tego dzieciaka zutylizował, bo kontent mu się kończy. Chociaż może tak zrobi, bo w tym raju to tylko mandat by dostał i ustną naganę od szeryfa, no i może tfaróg by na niego nakrzyczała
  • Odpowiedz