Wpis z mikrobloga

@Chicoxxx66: z większością rzeczy tak jest. Dlatego nie ufam tym metodom że „zrób od razu, a nie przekładaj, każde zadanie, które zajmie ci 2min”. Bo prawie wszystko okazuje się że będzie trwać od 5 do 50x razy dłużej
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: e panie wszystko co jest czymś ponad wlanie płynu do spryskiwaczy jest obarczone 99,9% ryzykiem że zajmie dwie dniówki i to tylko pod warunkiem że w międzyczasie nie będzie trzeba kupić jakiś dodatkowych części albo narzędzi
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Zawsze jak jakaś praca przy aucie potrwa tyle ile zakładałem, że potrwa i przebiega bezproblemowo, to później mam poczucie, że na pewno coś pominąłem i #!$%@?łem.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: O to ja jak z ojcem zmienialiśmy sprzęgło w citroenie c5. Miało zaczęliśmy w piątek po południu, miało być zrobione na sobotę rano. W poniedziałek udało się skończyć xD
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66 ta, ostatnio poszedłem tuningować szwagra Ducato podczas grilla, miało być 15 minut bo soft zrobiony wcześniej, zapomniałem po pijaku podpiąć prostownik i ecu dead, pół nocy go do żywych przywracałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: niektórzy i tak się nie naucza, że lepiej dać majstrowi 50 zł za cos co zrobi w 20-30 minut, niż samemu siedzieć z tym 3 godziny nie mając gwarancji, że będzie dobrze xD
  • Odpowiedz
  • 1
@missioncritical panieee ja to miałem błotnik zdjąć w 5min bo na 6 wkrętach tylko.. 2 pod grillem, 2 za reflektorami i 2 pod zaślepkami z dołu... W mojej wersji się okazuje że są jeszcze po 2.z.kazdej strony do nadkola a żeby je wykręcić to trzeba koło ściągnąć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a o
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Ja sobie opla naprawiałem - miało byc proso a zajebło 2 tyogdnie zanim sie zorientowałem że pod wymiennikiem ciepła spalin jest kabelek z podcisnieniem którego nie podłączyłem. W nocy doznałem objawienia że to to xd
  • Odpowiedz
Najgorzej, za każdym razem gdy idziesz coś zrobić przy samochodzie XD


@Chicoxxx66: Dlatego od jakiegośczasu gdy mi cośszwankuje, to robie po prostu reinstal windowsa od zera. Jest szybciej.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: najgorzej gdy ktoś Ci wdusza taką prace, np jakaś ciotka przyjedzie i prosi o wymianę żarówki w samochodzie bo to przecież 5min
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66 w weekend odwiedziłem znajomych na Kabatach w Warszawie... Na parkingu pod blokiem ukraiński taksówkarz naprawiał auto... Aż się do swojego auta wracałem, żeby jeszcze raz to zobaczyć... Auto jechało na krawężniki, żeby wyżej je można było podnieść podnośnikami i pół silnika rozebrane. Byłem w szoku, jak rano auta już nie było na parkingu. (Wiem, że to Ukrainiec, bo z koleżanką powiedzieliśmy mu dzień dobry i odpowiedział).
  • Odpowiedz