Wpis z mikrobloga

kochają również 10-letnie Audi


@the_good_guy: masz na myśli 15-20 letnie Audi, których stan wskazuję, że niezbyt rozsądnie postąpili xD

Najlepsi są ci, co dojebią jakiś tuning, ledy, naklejki, przyciemniane światła, obniżone zawieszenie, uj wie co jeszcze, a z rury czarny dym, że aż dusi 10 aut za nim. No i te ledy, to oczywiście tylko z jednej strony świeca, bo z drugiej tylko mrygaja albo padły na amen xD
  • Odpowiedz
@the_good_guy:

kochają również 10-letnie Audi

xDD o 10 letnim audi to większość może co najwyżej pomarzyć. Kochają jak już to 10 letnie fiaty i reno, lub 20-letnie klasy premium.
  • Odpowiedz
@Xelor: kochają również 10-letnie Audi


@the_good_guy @Ogau @GoracyStek @ArnoldZboczek @Kolarzino @Morguliusz

Co złego, tak samo w sobie jest w kupowaniu, posiadaniu samochodu z wyższego segmentu jeśli jest starsze niż 10 lat?
Nie ma co generalizować i mierzyć wszystkich swoją miarą. Oczywiście są osoby, które kupują takie auto tylko dla znaczka i lansu nie bacząc na to, że nie będą w stanie go utrzymać, ale są też takie (np. ja) które mają
  • Odpowiedz
@yaszczur: trochę cię zabolało, ale spokojnie. To nie z takich, jak ty się śmiejemy, a z tych, co jeżdżą pordzewiałymi trupami, bo mają cztery zera na masce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AtlantyQ

thegoodguy I drogie wakacje w zatłoczonym Zakopanem


Głównie stolyca.
Mieszkam w Małopolsce i po numerach rejestracyjnych widzę, że zdecydowana większość aut jadących w piątek na południe i w niedzielę na północ zaczyna się na "W".
  • Odpowiedz
@Ogau Zabolało wrzucanie wszystkich do jednego worka. Ulepów już u nas coraz mniej, to już nie lata 90 a czasy szybkich i wściekłych przeminęły.
  • Odpowiedz
@Ogau do dziś pamiętam jak mój kumpel się obsrał bo kupiłam nową renówkę, a przecież za te kasę mogłabym mieć 10-letniego jaguara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
który mimo nastu lat potrafi być w stanie lepszym od kilkuletniego


@yaszczur: to muszę robić gdy jadę za taką "zadbaną klasą premium" bo się oddychać nie da, a za kilkuletnim jeszcze nie musiałem bo nie zostawiał czarnej chmury za sobą
GoracyStek - >który mimo nastu lat potrafi być w stanie lepszym od kilkuletniego

@ya...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Co złego, tak samo w sobie jest w kupowaniu, posiadaniu samochodu z wyższego segmentu jeśli jest starsze niż 10 lat?


@yaszczur: Uderz w stół, a nożyce same się odezwą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzisz, zachód się bogaci, pojeździ nowymi brykami, a następnie co gorsze szroty trafią na wschód, między innymi do Polaka, który się będzie cieszył jak głupi do sera i powącha pierdy po Niemcu/Holendrze. Koło się
Morguliusz - >Co złego, tak samo w sobie jest w kupowaniu, posiadaniu samochodu z wyż...

źródło: 1562569498_k3n5k7_600

Pobierz
  • Odpowiedz
@GoracyStek

>który mimo nastu lat potrafi być w stanie lepszym od kilkuletniego


@yaszczur: to muszę robić gdy jadę za taką "zadbaną klasą premium" bo się oddychać nie da, a za kilkuletnim jeszcze nie musiałem bo nie zostawiał czarnej chmury za sobą


Pierdzielenie. Tak jakby większość tych aut to były diesle z wyciętym katalizatorem.
  • Odpowiedz
ale są też takie (np. ja)


@yaszczur: no i fajnie, że sobie działasz, jesteś w stanie zadbać o auto, wykorzystać jego potencjał i masz na to czas. Jednak jesteś w mniejszości. Większość kupuje ponad stan swój lub stan techniczny samochodu. Nie potrafią i/lub nie stać ich, żeby to auto utrzymać i jest jak jest.
  • Odpowiedz