Wpis z mikrobloga

@Vedar Jprdl, nawet gdyby pokrywała koszty swych 4 liter, to nie mógłbym podróżować z kimś, kto chciałby mieć 100 pozowanych fotek dziennie i być w centrum uwagi, kiedy dookoła są piękne rzeczy i krajobrazy.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od podróżowania dla samych fotek na insta to co takiego ważnego robisz w życiu, że nie masz czasu na podróże?


@Cadfael: Nie wiem. Zawsze myślałem, że jeśli chcesz podróżować to najpierw chociażby musisz zarobić na to pieniądze. Widocznie się myliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale o tym w ogóle nie wspomniałeś, bo to nie jest tożsame -> "ale jak bardzo trzeba nie mieć co robić w życiu"


@Cadfael: No tak zapomniałem, pokolenie tik-toka teraz trzeba wspominać zawsze i wszędzie o wszystkim nawet o rzeczach oczywistych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cztero0404: nie spinaj się dziadku, bo ci coś pęknie i się skończy zarabianie pinionżków. a w swojej główce znajdź miejsce na fakt, że są ludzie, którzy i zarabiają i podróżują. to nie musi być pick one. niesamowite, prawda?
  • Odpowiedz
Jprdl, nawet gdyby pokrywała koszty swych 4 liter, to nie mógłbym podróżować z kimś, kto chciałby mieć 100 pozowanych fotek dziennie i być w centrum uwagi, kiedy dookoła są piękne rzeczy i krajobrazy.


@PiccoloColo: Prawda, to trochę tak samo jak idziesz z kimś na obiad a on/ona siedzi cały czas w telefonie. Jakby na wakacje jedziesz żeby odpocząć a nie uprawiać pseudo lans na instagramie czy innym gównie.
  • Odpowiedz
nie spinaj się dziadku, bo ci coś pęknie i się skończy zarabianie pinionżków. a w swojej główce znajdź miejsce na fakt, że są ludzie, którzy i zarabiają i podróżują. to nie musi być pick one. niesamowite, prawda?


@Cadfael: Dla was teraz wszystko jest spinaniem się, julka idź na terapie bo ci ktoś prawdę napisał. Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem a później nazywaj kogoś dziadkiem tak ludzie podróżują i zarabiają
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ty serio jesteś jakimś januszem, który nie jest w stanie ogarnąć paru zdań, więc sraka leci xD

Może to będzie dla niektórych co prawda dziwne, ale jak bardzo trzeba nie mieć co robić w życiu, aby co chwilę gdzieś podróżować?


gdzie w tym wysrywie masz cokolwiek o chodzeniu do pracy? piszesz o tym, jak bardzo trzeba nie mieć w życiu co robić, co wyraźnie wskazuje nie na pracę, a
  • Odpowiedz
@Cadfael:

gdzie w tym wysrywie masz cokolwiek o chodzeniu do pracy?

piszesz o tym, jak bardzo trzeba nie mieć w życiu co robić,

Chociażby tutaj ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale ponownie widzę, że pokoleniu tik-toka trzeba tłumaczyć wszystko jak małym dzieciom bo tam o logice to może coś gdzieś kiedyś słyszeli, ale nie używają.
  • Odpowiedz
@Vedar: Mam wrazenie ze podroze takich lasek opieraja sie na szukaniu na Tiktoku instagramowych miejsc i restauracji zeby zrobic sobie fotki na insta i tyle.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od podróżowania dla samych fotek na insta to co takiego ważnego robisz w życiu, że nie masz czasu na podróże?


@Cadfael: Ale to jeszcze pasuje sprecyzować, co masz na myśli pisząc "podróżować". Bo co innego raz w roku pojechać np. do chorwacji na tydzień czy dwa, a co innego jak ta baba z mema co miesiąc czy częściej chce gdzieś jechać. Bo raz w roku to raczej większość ludzi
  • Odpowiedz
tylko w twojej głowie, ale pewnie do zbierania szparagów umiejętność precyzowania myśli nie jest najważniejsza.


@Cadfael: Dobrze, a coś jeszcze masz do dodania? Może zdecyduj się tym razem na coś mądrego bo jesteś zabawna małpką, ale tak trochę już mnie zaczynasz nudzić.
  • Odpowiedz