Wpis z mikrobloga

Jak mnie śmieszy narracja Stanowskiego czy Mazurka i innych kryptopisowców w sprawie tego zdrajcy Szmydta. Czyli coś takiego: „ludzie, nie dociekajcie, czy on był z PiSu czy PO, to nie ma żadnego znaczenia!”

Otóż ma. Gość był bez żadnych wątpliwości z PiSu i warto zobaczyć, kto z ekipy Ziobry niszczył polski system sprawiedliwości.

Swoją drogą już widzę to, gdyby na jego miejscu był np. Tuleya i narracja byłaby taka sama xD

#kanalzero #polityka #ukraina #rosja #bialorus #sejm #bekazpisu
  • 49
  • Odpowiedz
ie ma, był też sędzią po wygranych wyborach przez KO, a Urszulka von der linden ogłosiła że w Polsce już problemów z praworządnością nie ma xD


@selflessness: Polacy obalili ruską agenturę łamiącą praworzadność, więc tak - problemy same znikają
  • Odpowiedz
@Gours: Obie strony po raz kolejny pokazują, że nie zależy im na tym kraju tylko na #!$%@? między partyjnej i wszystko trzeba natychmiast wykorzystać jako powód do pokłócenia się zamiast wyjaśnienia sytuacji i poczynienia kroków, żeby sprawdzić czy to odosobniony przypadek i jak można przeciwdziałać kolejnym w przyszłości.
  • Odpowiedz
@Gours:

Jak mnie śmieszy narracja Stanowskiego czy Mazurka i innych kryptopisowców w sprawie tego zdrajcy Szmydta. Czyli coś takiego: „ludzie, nie dociekajcie, czy on był z PiSu czy PO, to nie ma żadnego znaczenia!”


No bo taka dyskusja aktualnie nie ma żadnego sensu xD. Śmiać mi się chce, jak się przekrzykujecie kto go powołał na stanowisko sędziego bardziej Kaczyński czy Komorowski, bo najbardziej to go ja stanowisko powołał Kwaśniewski, bo
  • Odpowiedz
Jedyny dobry artykuł, który czytałem to na Onecie jak go ABW rozpracowywalo, a te wasze wojenki, czyim sędzia był bardziej są naprawdę żałosne.


@Dawul: Sam jesteś żałosny. ABW nie rozpracowywało Szmydta od miesięcy, bo ABW było pisowskie. Makao i po makale.
dziedzicpruski - >Jedyny dobry artykuł, który czytałem to na Onecie jak go ABW rozpra...

źródło: Siemoniak_X

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 24
@Dawul: a może jednak ważniejsze od tego kto go powołał (np. Tuleyę powołał Kaczyński) jest to, z kim realnie działał, czyli z ekipą Ziobry? Nie pomyślałeś o tym?
  • Odpowiedz
@Dawul: To dlaczego miał miejsce taki fakt?
"Nie zajmowały się, bo służby za rządów PiS nie odnotowały kilkudniowego wyjazdu Schmydta na Białoruś w czerwcu 2023 r. i nie podjęły żadnych kroków."
  • Odpowiedz
  • 25
@Dawul: nie, nie działał ze wszystkimi. Łykasz po prostu kłamstwa pisowców. W czasie rządów PiS brał udział w aferze hejterskiej, by uderzać w sędziów nieprzychylnych Ziobrze.
  • Odpowiedz
a może jednak ważniejsze od tego kto go powołał (np. Tuleyę powołał Kaczyński) jest to, z kim realnie działał, czyli z ekipą Ziobry? Nie pomyślałeś o tym?


@Gours: No ale jeśli był powołany przez Kaczyńskiego czy tam Komorowskiego to ze wcześniejszymi ekipami też działał.
  • Odpowiedz
@dziedzicpruski:

Te szokujące doniesienia Onet potwierdził w dwóch niezależnych źródłach zarówno w polskich służbach, jak i w rządzie. Jak twierdzą nasi informatorzy, sędzia Szmydt od co najmniej kilku lat miał utrzymywać kontakty z białoruskimi służbami, a także z rosyjskimi, działającymi na terytorium Polski.
  • Odpowiedz
@Dawul: Tak. Robił co chciał, ale to ABW za czasów PiS mu na to pozwoliło, chociaż powinno zwrócić na niego uwagę po jego wyjeździe na Białoruś. A przecież wyjeżdżał również na Ukrainę, gdzie też mógł mieć kontakt ze służbami rosyjskimi lub białoruskimi.
No i wróćmy do początku dyskusji gdzie napisałeś: - "Jedyny dobry artykuł, który czytałem to na Onecie jak go ABW rozpracowywalo, a te wasze wojenki, czyim sędzia
  • Odpowiedz
@dziedzicpruski: przepraszam, wkleiłem zły cytat.

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego od kilku miesięcy wiedziała o związkach sędziego Tomasza Szmydta z białoruskimi służbami — wynika z nieoficjalnych informacji Onetu. Miał on być nawet rozpracowywany przez polski kontrwywiad, a działania polskich służb zmierzać miały do jego zatrzymania za szpiegostwo. Na finiszu operacji coś poszło jednak nie tak.
  • Odpowiedz