Wpis z mikrobloga

#zuzel Falubaziaki pytanie mam do Was. Chciałbym się wybrać 09.06 do Was na mecz z synem. Czy nie obskoczę #!$%@? za szalik Sparty? U nas zawsze się bujacie z myszkami na szalikach na Olimpijskim i wydaje mi się, że problemu nie ma więc czemu u Was miałoby być inaczej. Oczywiście chodzi o jakiś "piknikowy" sektor, a nie młyn ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcę pojechać z synem i wolałbym nie iść na sektor gości bo tam pewnie trzymają długo w klatce zanim cały stadion się "opróżni". @TrisssMerigold - może Ty coś powiesz?
  • 6
  • Odpowiedz
@Borysko_88 o ile nie władujesz się na sektor K, to spokojnie możesz iść z szalikiem Sparty. Polecam drugi łuk. Po meczu też spokojnie wrócisz do auta. Sparta jest neutralna, więc nikt nie będzie Cię ganiał, ani robił problemów.
  • Odpowiedz
@ffrugopl To może dwa lata temu, czy trzy :P W sumie to za każdym razem patrzę na koszulkę "najwierniejsi 2020" to jestem w szoku, że już 6 sezonów kupuje karnety i jestem każdym meczu na który pozwoli mi praca ()
  • Odpowiedz
@Viking- w 2021 żegnaliśmy się z Ekstraligą meczem we Wrocławiu ;) Sam wtedy poszedłem pod zegar po kiełbasę, bo w klatce nie było kateringu.
Napiszę tak - K3-K7 tam bym się raczej w obcych barwach nie pchał. Proste i drugi łuk na spokojnie można iść (no chyba, że to barwy Gorzowa, Leszna, Torunia, bądź Grudziądza). Droga na stadion, czy ze stadionu bezproblemowa. My ze znajomymi zawsze pogadamy, przybijemy piątkę itp. Nieraz zdarzyło
  • Odpowiedz